Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok öregasszony miért ennyire...

Sok öregasszony miért ennyire rosszindulatú? A korral jár?

Figyelt kérdés

Ha a buszmegállóba érnek akkor szinte fellökik az embert,hogy ő szállhasson fel legelsőnek.

Aztán a kettes ülés külső részére ülnek és ha más le akar ülni akkor húzzák a szájukat rendesen.

Egyszer a háziorvosomhoz kellett mennem és mivel EÜ szakmában dolgozok csak egy papírt adtam volna az orvosnak és már jöttem is volna el.

A váróban ült egy öreg nő mondom neki hogy "itt dolgozom csak a papírt viszem be",erre felpattant majdnem fellökött és gyorsan bement az orvoshoz.


Aztán ott vannak azok akik templomba járnak,de pletykálkodnak össze-vissza.Lelkesen beleszólnak a ember életébe,az én szomszédasszonyom még azt is megmondta nekem hogy kire szavazzak majd. Beleütik az orrukat mindenbe, ami nem rájuk tartozik.


Idősebb férfiaknál nem vettem ezt észre,ők inkább a maguk bajával foglalkoznak.



2014. nov. 21. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Tudod mit tettél most? Leírtad saját magadat 20/30/40 év múlva. :-)
2014. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ezt jól benézted
2014. nov. 21. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Tudod kit öregasszonyozz le te neveletlen siheder, ezért a ki szemtelenségért áthajtok holnap a kis pajtásaid lábán a bevásárlókocsimmal.

78/L

2014. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért néztem be? Férfi vagy? Tök mindegy, az értelme ugyanaz. Korral jár, s ezt kérdezted. Nem szükségszerű, de nagyon gyakori.
2014. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Janka néni ***** válasza:

Igen egy részt a korral jár. Más részt az időseknek is van jócskán rossz tapasztalatuk. Nekem is van idős férfiakkal is elképesztő tapasztalatom bőven.

Sok idős ember, aki kiállhatatlan, az volt 50/40/30/20 éves korában is, csak legfeljebb nem ütközött ki annyira, mint ahogy a kor előre haladtával "élvezzük" őket.

Én (48/L) remélem nem leszek nagyon házsártos és megpróbálok jó fej lenni /maradni?/. Vannak dolgok, amiket nem értek (7 és 8 óra között reggel miért kell elindulni vásárolni egy nyugdíjasnak és megállás nélkül szidni a buszon az iskolásokat a táskájuk, a sokaságuk, a hangosságuk stb. miatt) és szeretném majd elkerülni, ha odajutok. Remélem sikerül (megélni és elkerülni).

2014. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Egy szóval megfogalmazom neked.:unatkoznak.

Főleg amelyik már egyedül él,nem tudja mivel elfoglalni magát,és bántja hogy nem foglalkozik vele se senki.

Persze nem mindenkire igaz.

2014. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

a nagymamámat nagyon szeretem, de azonkívül az idős nőket nem bírom elviselni, leginkább az általad leírt okok miatt. én az idős bácsikat viszont szeretem, olyan aranyosak tudnak lenni:) néniből is van ilyen, de sajnos elég sok ellen példa van az én környezetmben.

hogy mi milyenek leszünk? az majd kiderül, én mindesetre remélem megérem azt a kort a párommal együtt:)

2014. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a kedvencem mikor versenyfutásosat játszunk a boltban, és ő győz :D Ilyenkor eldobja botját/keretjét/reumakenőcsét és szalad, csak hogy elém állhasson a sorban. Vagy mikor hering party van távolsági buszon és úgy állunk, hogy kapaszkodni se kell, mert a tömeg összetart és nem tudsz eldőlni, és akkor a néni nyafog mellettem, hogy menjek már arrébb. De a kedvencem mindig az volt, mikor villamoson néne rámvágott a botjával a lábamra kétszer, szándékosan. Én megfordultam és megmondtam neki,hogy ha mégegyszer hozzámér akkor a hátán töröm el a botját. Valahogy leszállt :D
2014. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!