Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek nagy többsége...

A magyar emberek nagy többsége rosszindulatú, irigy, féltékeny, és kárörvendő. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves gimnazista vagyok, és őszintén szólva jelengleg abban a stádiumban állok, hogy csak túl akarok élni mert már nincs sok hátra, hogy végre itthagyhassam ezt az országot. Az országgal nem is lenne bajom, sokkal inkább az itteni társadalom tesz sírba.

Kezdve attól: Ha megkérdezek valakit, hogy hogy van azonnal a panaszkodással kezdi, meg hogy minden szar.. Ha viszont én elkezdem neki mondani, hogy velem minden rendben és jól érzem magam, az már nem is érdekel senkit! Ebből következik a kárörvendőség. Azaz általános rosszindulat ami például az osztálytársaimat is körbe lengi, nem egymást segítik, inkább lehúzzák és kiröhögnek másokat. Nagyon rossz ilyen közegben lenni nap mint nap. Akármennyire is próbálok nem ilyen lenni, óhatatlanul is átragad rám. Nektek mi véleményetek erről? Szerintem a gazdasági szint is ebből következtethető


2014. nov. 6. 16:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még azt el is felejtettem, hogy minden tettükért mást okolnak! és ezek a rossz tulajdonságok majd a gyerekeikre is átszállnak.
2014. nov. 6. 16:29
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
En nalad joval idosebb vagyok es en is ezeket tapasztalom. Kizartam a ketszinu baratokat is az eletembol. Munkahelyemen alig varom hogy vege legyen mert alig lehet kibirni a tobbieket. Es egy ideje kulfoldi munkan gondolkozok. De az sem kulonb mintha itthon lennek...
2014. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja es igen. Tul kell elni minden napot. Csak egy ido utan mar eleg nehez...
2014. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Látni, hogy még nem voltatok külföldön.

Ti meg csak magatokat szapuljátok.

2014. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
33%

Ja mert mi magyarok,mi vagyunka világ legonoszabb és legonoszabb népe,akik csak utálják egymást.Érdekes én ezt miért nem tapasztalom?Kötülöttem 90%-ban normális emberek vannak.Nem mondom vannak bunkó emberek,te kedves kérdező,te magaddba néztél?Tudod sok emberrel azért bunkók,mert velük is azok,magyarul lehet észre sem veszed,hogy milyen flegma is vagy valójában.Nem mondom én is találkozom bunkó,paraszt emberekkel,de többnyire normális emberekkel találkozom.

Amúgy bunkó,rosszindulatú emberek mindenhol vannak.Persze tudjuk,nyugaton pl Ausztriában,mindenki kedves és mindneki jófej és a kerítés is kolbászból van,sőt mézeskalács házikók vannak többnyire,amibe csak mosolygó és jóindulatú emberek laknak:))

2014. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert van okunk panaszkodni. Betanított munkásként nyelvtudással meg 3 szakmával semmit se keresünk, kint mosogatással 900-100euró, amiből egy itthoni szintű lakás kint lazán fenttartható és még MARAD IS!
2014. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam végig amit írtál, csak a kérdést, viszont igazad van. Nem hiszem hogy hiteles választ tudnék adni a miértre, de ugyanezt tapasztalom én is. Nem mindenki, de nagyon sok ember ilyen. Akkor érzik jól magukat, ha kritizálni tudják a másikat, így próbálják meg ellensúlyozni a dolgokat, amik nekik nem sikerülnek. Undorító viselkedés.
2014. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Ezt hívják magyar mentalitásnak....
2014. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Így van, ahogy mondod, ilyen a magyar sajnos. Ha egyszer ellátogatsz Amerikába, tiszta felüdülés lesz, azt előre megmondom.
2014. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell az USA-ig elmenni, a hegyeshalmi hataratkelonel mar erezheto a valtozas.
2014. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!