Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTP-k! Mi az eredeti foglalko...

INTP-k! Mi az eredeti foglalkozásotok, és most milyen munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés
Szeretitek-e a jelenlegit, vagy inkább más területen dolgoznátok, és ha az utóbbi helyzet áll fenn, akkor mi az munkakör amiben inkább otthon éreznétek magatokat?

2014. nov. 21. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A micsodákét?
2014. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vendéglátó... Elmegy. Egyszer többször győzködöm magam, hogy szociológiai szakra akarok menni. De az vendéglátás pörgőssége is vonzz - sok ember, sok pénz, stb.
2014. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én vadgazdának tanulok jelenleg, néha unom a tanulást, de most már illene befejeznem, csak egy év van hátra. Aztán ki tudja.

De lehet, hogy krónikus munkakerülő leszek, vagy inkább mindenféle munkát próbálnék ki, mert semmi nem tartja fent az érdeklődésem hosszú távon. Az álommunkám a könyvtáros, vagy a könyvesbolti eladó lenne, tekintve a könyvek árát...

2014. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is a vendéglátásban dolgozom, viszont én kifejezetten utálom. Könyvtárosnak lenni és könyvesbolti eladónak számomra is vonzó, de körülbelül pont annyit lehet vele keresni, mintha munkakerülő lennék:D Pedig az a legnagyobb vágyam, ha megéljek a (fizikai)munkakerülésből.

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

2014. nov. 23. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát a kaján és házon kívül a plusz kiadásom mind könyvre menne el, szóval nekem megfelelne a könyvesbolti eladó.

Üdv: a vadgazda

2014. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fordító és tolmácsnak tanulok.
2014. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én mindenképpen a tudomány vonalon akarok majd továbbmenni, a természettudományok nagyon érdekelnek, legszívesebben kutató lennék.:)
2015. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Vegyésznek tanulok, a célom, mint az előző hozzászólónak, hogy kutató lehessek.
2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Neurobiológusnak tanulok. De, a helyedben szívesen elvégeznék egy könyvtárosi alapképzést.
2015. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Fodrászként dolgoztam, imádtam, mert kreativ, bár főleg a tervezési, nem pedig a kivitelezésirésze érdekelt. Bár az évek alatt ahogy jobban megismertem magam rákellett jönnöm, h ez nem az én szakmám. (rá szántam kb. 6 hónapot, h jobban átgondoljam mi is érdekel igazán, mit csinálok szivesen). Most épület tervezőnek tanulok külföldön.
2015. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!