Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ilyen férfiról?

Mi a véleményetek ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok a pasi akivel szakítani fogok 21 éves és nagyon meg bántott azzal hogy azt mondta mivel abortuszom volt a pénz miatt mert nem keress jól és nem kellett neki a gyerek így elkellet vetetni engem meg viselt lelkileg az abortusz de őt nem. Ő el akarja felejteni mintha semmi nem történt volna és azt mondta ha egyszer majd akar tőlem akor az lesz az első mondtam neki az a második gyerekem lesz erre ő nem mert nem szültem a gyereket hanem 5-ik hétben meg lett szakítva erre én de az akkor is terhesség volt és nem semmisnek számít! Erre ő az egy tévedés volt és ha nincs végig csinálva akkor igen is semmisnek számít. Ezzel nagyon megbántott. Mikor néha felhoztam neki meg bánta-e azt mondja mindig igen és nem érdekli mennyire rosszul esik nekem valahogy úgy érzem mintha számára az hogy én ilyenen túl vagyok ő miatta jelentéktelen lenne pedig nem az vagy mégis?

#kapcsolat #felfogás #férfi.nő.abortusz
2014. nov. 21. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ohgy neki nem kellett a gyerek? Neked kellett? Előtte megbeszéltétek, vagy csak úgy elfelejtetted bevenni a gyógyszert, ő pedig meglepődött? Mert nem mindegy ám!
2014. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és én szerettem volna tőle ez is benne volt és valóban a 3 müszak miatt elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót de amikor megtudtam nem borultam ki de ő igen. Akkor döbbentem rá mennyire is komoly köztünk minden.
2014. nov. 21. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Na ugye jól sejtettem én.


A kérdésed helyesen így szólna: Mi a véleményetek az ilyen nőről, aki a párja tudta nélkül teherbe esik, majd még neki áll feljebb, mikor a másik ennek nem örül?


Tudod, én a párod helyében otthagytalak volna szó nélkül, csinálj amit akarsz. Ha annyi tisztelet és őszinteség nincs benned a másik iránt, hogy megkérdezd, Béla akarsz-e tőlem gyereket, akkor meg is érdemled a mostani helyzetedet. Csak a párodat sajnálom.

2014. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerettél volna tőle gyereket, lehet, hogy még nem most. Nem direkt nem vetted be a gyógyszert, emiatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod.

A párod nem tudja átérezni, hogy mit jelent ez neked. Vagy gondolom nem volt még felkészülve a felelősségre és nem tud még vele szembe nézi, meg az egésszel, a megszakított terhességgel, ezért mondja azt, hogy ez nem is volt. Pedig az volt.

Engem is nagyon bántana.

Kitartást neked.

2014. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kérdező! Az 5 hetes "gyerek" még nem gyerek, hanem egy sejtcsomó.
2014. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőnek nem gyerek kellene, hanem még iskolába járni...
2014. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg se lepődőm, 20 évesen 2. gyerek lett volna. Van egy olyan érzésem, hogy az elsőnek sem a mostani 21 éves párod az apja.


amúgy meg ezért kellene óvszert is húzni, és nem csak az ilyen (felelőtlen) nőre bízni a védekezést.


Ha épeszű a párod, akkor most biztos megtanulta a leckét!



Amúgy most mi a kérdés?


A, nem akart gyereket, de te mégis terhes lettél, a tudta nélkül?

B, nem ápolja a lelkedet, mert terhes lettél a tudta nélkül és el kellett vetetni?

C, nem sajnálja téged, mert abortuszod volt?


Ebben a történetben csak a párodat sajnálom, téged egyáltalán nem!


Ad 2, azért mert 1 bogyót véletlenül elfelejtesz bevenni, még nem esel rögtön teherbe, ugyanis a fogamzásgátlónak minimum 1 de inkább 2 HÓNAP kell (gyógyszerfüggő) mire kiürül a szervezetedből és újra fogamzóképes leszel! Szóval ez a "jaj, kimaradt 1 bogyó" nem hihető sztori.

2014. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó halkan jegyzem meg hogy van aki gyógyszer mellett lesz terhes. Megesik és az is hogyha kimarad egy. Mint a kérdésből kiderül ez az első bab lett volna éljen a szövegértés. És igen az abortusz nem egyszerű egy nőnek és habár én se tekintem gyereknek az ilyen fiatal magzatokat úgy gondolom ha látom a másikon hogy megviselte nem viselkedek közömbösen.

Kérdező a párod nem tudja át érezni a dolgot de tény hogy rosszul reagálta le a helyzetet. Úgy gondolom az abortuszos kapcsolatok többnyire eleve szakítással végződnek. Ha te gyereknek látod a magzatot érthető hogy megviselt. Elfelejteni nem fogod de túl leszel rajta.

2014. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nekem ez kicsit beteges! Persze hogy el kell felejteni, és nem úgy tekinteni rá, mint egy meg nem született gyerek! Teljesen igaza van a párodnak. Jóhogy nem már még kiszámolod, mmikor lett volna a születésnapja, és minden évben megünnepled, vagy halottak napján gyertyát gyújtasz neki. Bizarr.
2014. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a történet eleje is érdekes. Nem keres jól a srác. Ha annyira meg akartad tartani, akkor miért nem a saját anyagi helyzetedre apelláls?. Nem keres jól, van ilyen még pár fiatallal. Ha rosszul keres, akkor nem tudsz mit csinálni, nem mehet ki az udvarra, hogy szüreteljen a pénzfáról.
2014. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!