Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem unjátok ezt a sekélyes,...

Kurtz Bickle kérdése:

Ti nem unjátok ezt a sekélyes, álszent társadalmat?

Figyelt kérdés
A tiszteletet biológiai dolgokhoz rendelik: nem, kor, szépség. Ha vagina nőtt a lábaid közé, ráadásul nem hullottál el idejekorán, akkor aztán lehet randalírozni... Bármilyen taplóként viselkedhetsz, mindig neked lesz igazad. Aki meg nem így gondolja, az udvariatlan, bunkó. Ha szép vagy, akkor szintén hasonló eredmény: sokkal elnézőbbek az emberek. Aztán persze, amikor olyan helyzet adódik (párkeresés), ahol tényleg szerepe lenne a szépségnek, küllemnek; egyből valami felszínes hólyag, vagy lotyó leszel, csak mert nem akarsz összejönni egy random kedves alakkal az ellenkezőneműek táborából.

#társadalom #kultúra hiánya
2014. nov. 21. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
papám, téged nagyon kioszthatott egy csaj :)))
2014. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem osztott ki engem senki, amúgy sem csak a nőkről beszélek.
2014. nov. 21. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az lenne a helyzet amit az első írt, mert a kiírásának második fele a fiúkat minősíti. Alapvetően igazad van kiíró, hasonlóan gondolom én is. :D
2014. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A második fele konkrétan mindkét felet minősíti, már, akire ráillik. :')
2014. nov. 21. 15:41
 5/12 anonim válasza:

Sajnos ilyen ez a világ! Ha nem vagy menő az az nem nézel ki jól nincs jó cuccaid vagy éppen egy közösségi oldalon nem vagy vezető féle nem nyalsz senkinek egy szóval nem játszod meg magad akkor te már béna vagy és le néznek. Sajna majdnem minden a divatról szól. Szerintem gyenge ember mind aki ezt csinálja!

. A nők könnyen adják magukat és mennek a többiek után a férfiak pedig túl cicomázzák magukat és linkek lesznek... De azért tisztelet a kivételnek mert van!!

2014. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Eléggé elfogultan beszélsz, (vagyis inkább ez érződik erről). Van ebben igazság, de én is az 1.-vel értek egyet.
2014. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Értem amiről írsz. Én pl. vagyok, aki vagyok, de ez senkinek nem tetszik, furcsán néznek rám. Szeretek lazán öltözni, slamposan járni, mert úgy érzem van annyi belső értékem, és vagyok olyan jó fej, hogy így is csípnek az emberek. De mégis sikeresebbnek érzem magam azokon a napokon, amikor gondolok egyet, és kirittyentem magam.

Csak hogy értsd ez nálam nem polgárpukkasztásból van, hanem a munkám hol így kívánja, hol úgy. De amikor haza megyek és levetem a szép ruhát, úgy érzem, csak egy álarcot dobtam le magamról, és irtó jól érzem magam újra a melegítőben és a kötött pulóverben.

Egy dámának érzem magam abban a pár órában, amíg elmegyek az ügyfelekhez, és kicsit még jó is, de mindig alig várom, hogy haza érjek és levethessem ezt a szerepet.

Mielőtt félreértenél, nem k..va vagyok, hanem üzletember. A férjemmel ezt mindig meg is beszéljük, elmesélem neki este a tapasztalataimat, és Ő is mindig azt mondja, hogy SAJNOS erre szükség van, vagy erre van szükség. Csak egy szó csere, de mégis más a jelentése, de mindegyik fontos.

Lehet nem pont erre gondoltál, amit írtam, de a külsőségekből való megítélés is ide tartozik, és én ezt unom nagyon.

2014. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De, ezért is vontam ki magam a társadalomból. Nincs közös program felszínes emberekkel, mindenki csak ismerős kategóriába van.
2014. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az iromány első felével nem értek egyet. A "Ha szép vagy" résztől viszont evidens, igazad van.
2014. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!