Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te képes lennél csalni a...

Te képes lennél csalni a céljaidért?

Figyelt kérdés

Ez valami új sorozat címe -vagy valami film, nem tudom, nem néztem utána-, de nem is lényeges.

Ma láttam ezt a kérdést (a metrón) egy plakáton.

Majd fejben rögtön megválaszoltam, hogy "igen". De a valóságban mégsem tettem meg.


Ti csalnátok, s tényleg megtennétek? Miben merül ki a csalás fogalma?



2014. nov. 21. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
A céljaimért bármire képes lennék...
2014. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Határozottan igen. Mindent a cél érdekében-szokták mondani.
2014. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 intrepid ***** válasza:
57%
A cél szentesíti az eszközt.
2014. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Le vagyok döbbenve az embereken...


Tényleg igaz, nem a világ szar, az emberek azok.


Volt egy hasonló kérdés, ahol az volt a kérdés, hogy mit csinálnál ha károsultaktól elvennék a pénzt csalással és Te megtarhatnád következmények nélkül. Kb. 95%-a a válaszadóknak nem adná vissza a pénzt a kifosztottaktól, megtartaná magának


Milyen világ ez, emberek vagytok ti? Tudjátok mi az az emberségesség?


tudjátok, hogy örökké ez nem mehet, hamarosan nagy bajok lesznek a világban, ugyanis tudjuk, a nagyhatalmak csalók, de hogy ti emberek is az vagytok, hát le a kalappal...


Egy jó nagy háború kellene, ahol elvesztenétek mindeneteket, és az utcára kerülnétek, utána átértékelnétek a dolgokat, mert most csak az 200 centis TV, meg az ájfón 6 mozgatja a fantáziátokat, na meg persze a ház és a szép kocsi...


Mert ha ez nincs meg, akkor s.zarul kell éreznetek magatokat, mert a többiek lenéznek...

2014. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Pl. puskázom vizsgán - hirtelen ez ugrott be.

2014. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkinek se lenne baja a dologból csak nekem nyereségem, akkor simán. Ha ártanék vele valakinek, akkor már nem. Értem ezalatt, hogy egy vizsgán lelkiismeret furdalás nélkül csalnék, de egy versenyen már nem menne.
2014. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es magadon döbbenj le, hogy milyen hülye vagy, hogy nem ismered fel, milyen országban élsz...

Ez az ostoba álszent duma még esetleg Svájcban megállná a helyét, vagy olyan országban, ahol mindenki szent, de itt....

Részletezzem?

Rengeteget vásárolok az interneten, eddig, az esetek 60%-ában mindenki próbál átverni. A boltokban is, nézd meg, mennyi mindennel csalnak termékeknél a gyártók.

A politikusokról ne is beszéljünk, hogy ők milyen példát mutatnak, de a népnek a "jókisfiú" titulus lett kiosztva.

Ébredj fel.

2014. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Utolso:

Inkabb Te ébredj fel. Te vagy a nagyon buta ember.

En hiszek abban hogy az élettől mindenki visszkapja azt amit erdemel. Attol meg hogy mindenki gerinctelen körülöttem, neked nem kell azzá válni. Talan birka vagy, hogy mesz a tobbiek utan? Aki egy kicsit is jóravaló az nem fog maga is rosszat tenni masokkal "bosszúból".

Addig nincs nagy baj a csalassal amig masoknak nem artassz vele.

2014. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

4esnek nagyon igaza van. Persze, aki erkölcsileg amúgy is gyenge, az jön ilyen dumákkal, mint az utolsó előtti, hogy mentegesse magát. Mert ezzel csak magadnak hazudsz egyébként, de mindegy is.

Nem, nem csalnék. Ha csalnék, abban mi lenne az érdekes?

2014. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

"Egy jó nagy háború kellene, ahol elvesztenétek mindeneteket, és az utcára kerülnétek, utána átértékelnétek a dolgokat, mert most csak az 200 centis TV, meg az ájfón 6 mozgatja a fantáziátokat, na meg persze a ház és a szép kocsi... "

Ömm...neked amúgy elgurult a gyógyszered?

A jó nagy háborúról annyit, hogy a szegény ember is megdöglik tudtommal benne, nem csak a gazdag. Másrészt rajtad is látszik a tipikus magyar mentalitás, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is".


"En hiszek abban hogy az élettől mindenki visszkapja azt amit erdemel."

Ez tipikusan lúzer duma, amivel csak a vesztesek álltatják magukat.


"Talan birka vagy, hogy mesz a tobbiek utan? Aki egy kicsit is jóravaló az nem fog maga is rosszat tenni masokkal "bosszúból". "

Ez így viccesen hangzik, az előbb még te kívántad hogy veszítsenek el mindent és dögöljenek meg háborúban.


Én ezzel úgy vagyok, hogy minden embernek elsősorban a saját érdekeit kell néznie, és úgyis a szerint fog cselekedni, a világ ilyen. Lehet azzal jönni hogy "hú de erkölcsös vagyok, és minden ember szar", csak utána akkor nem kell sírni hogy nem jönnek össze a dolgok az életben.

2014. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!