Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem szeret? Meg akar csalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret? Meg akar csalni? A régi nőit sirja vissza?

Figyelt kérdés

Ha a barátom a volt nőivel cseveg facebokon, és kivesézi vajon miért nem működött a kapcsolatuk, s olyanokról beszél, hogy mikor találkoznak nosztalgiázni kb, akkor az azt jelenti, hogy meg akar csalni, és nem szeret. Vagy... Állítása szerint szeret, és sose csalna meg. Mégis ilyen beszélgetésekre bukkanok.


Nem értem mi ez....



2014. nov. 15. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinnem,hogyha beenged a profiljaba.
2014. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd,viszont vezeti a farka.Elég egyértelmű.
2014. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az álomnőcije vagy az bizti.
2014. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondja hogy nagyon szeret. És hogy legjobb kapcsija vagyok. Nem értem.Akkor ezeket minek mondja?
2014. nov. 15. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit tesz az meg homlokegyenesen mást mutat.


Magyarul: hazudik neked.Azt mondja amit hallani szeretnél, de nem azt ami az igazság.

2014. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ennyire el tudja hitetni, hogy így is érzem, hogy imád?
2014. nov. 17. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!