Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem az éjjel nappal budapest...

Nekem az éjjel nappal budapestből biró lajos a példaképem, hogyan legyek olyan mint ő?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2014. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Pont a leghülyébb a példaképed, gratula! Akkor ha olyan akasz lenni, mint ő legyél idióta, pofázz bele mindenbe, verd el az összes pénzed, göndörítsd be a hajad!
2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ő a példaképed különben? Tényleg, érdekelne, ez nem csak kamu kérdés?
2015. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Remélem ez csak poén...:) NE akarj olyan lenni mint ő! Tiszteld a nőket, légy komolyabb és intelligensebb. Szomorú, hogy vannak ilyen műsorok és a fiatalok innen veszik a példát... Ha módomban állna már rég betiltottam volna azt a műsort. Milyen értékrend alakul így ki a fiatalokban? Mindből k.r..va lesz, vagy egy öntelt Lalihoz hasonló agyatlan...
2015. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A gondoltad volnan az emberek 90% negativ , mért baj ha neki bejön az a szereplő ? Bevallom nekem tetszik az éjjel nappal budapest csak egyhéten max 2 szer tudom megnézni munkámból adódóan .

Nem kell mindenkinek fehérnek lennie .. legyél nyugodtan szürke , olyan szeretnél lenni mint ő ? Akkor legyél olyan de rakj bele egy kicsit magadból is ... sokszor nem baj ha az életben szerepet játszunk és csak a megfelelő emberek tudják a valódi énünket .

Amugy Lali a való életben nem ilyen :) Ha ilyen lenne akkor már hidd el hogy vagy korház vagy börtön vagy temető ben lenne :)

2015. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pff, egyszerű.


1. Szerezz bírói képesítést

[link]


2. Nevezd át magad Lajosra.

2020. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!