Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irritál a családom miért van ez?

Irritál a családom miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni őket, zavar h sose vagyok egyedül van az is idegesít ha csak a közelembe vannak és semmit se mondanak. Zavar hogy semilyen kulturális eseményen nem vesznek részt. Zavar hogy sose mennek nyaralni én is más családal megyek. zavar hogy tudatlanok és mogorvák. Hogy nem tudnak normálisan kommunikálni. De szeretem is őket!
2014. nov. 23. 14:26
 1/1 Razorclaw ***** válasza:
Úgy látom, hogy itt téged sok minden zavar. Ez azért van mert nem tudsz felül emelkedni azon, hogy ők ilyen emberek. Ha nem bántanak téged, és felneveltek úgy hogy nem szenvedtél hiányt, akkor nem is lehetnek annyira rosszak nem igaz? Magaddal foglalkozz, és amint tudsz, költözz el.. Vagy vidd őket iskolába, vagy óvodába :D
2014. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!