Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akik pénzért árulják a testüket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
El vannak nagyon keseredve és / vagy gyorsan akarnak jobb életszínvonalra érni.
2014. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Én személy szerint elítélem őket.Őszintén,semmi szégyenérzetük nincs?Persze megértem,könnyű pénzszerzési lehetőség....ez vonz engemet is na de megérné?Szerintem nem.
2014. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű pénz szerzési lehetőség? Hát én nem mondanám annak.

Egyébként nincs különösebb véleményem róluk. Régen is voltak prostik, és amig igény lesz rá addig lesznek is.

2014. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Nézd a másik oldalról. Mennyi embernek szereznek örömet.

Talán erkölcsileg nem helyes, de a mai világba nincs erkölcsösség.

2014. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen könnyű.Nem kell napi 8 vagy több órát gürizned.Nem kell hozzá évekig tanulnod,nem kell diploma,nem jár semmi felelősséggel ez a "munka"
2014. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy szülő mégsem lenne boldog ha ez lenne a lánya hivatása
2014. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Én nem ítélem el őket. Van rá kereslet és jobb, ha férfi kuncsaftok hivatásoshoz mennek, mint hogy nőket erőszakoljanak meg. Szerintem azért nem olyan könnyű pénzkereset ez. Meg kell érte lekileg dolgozni rendesen.
2014. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Azt gondolom, hogy valószínűleg szexuálisan bántalmazták őket gyerekkorukban. Személyesen ismerek többet, és ez mindről elmondható. Segítségre szoruló emberek, akiket a társadalom megbélyegez.
2014. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1, vagy nagyon rá vannak kényszerülve, hogy hamar pénzhez jussanak; 2, vagy eleve kapcsolati problémájuk van (nem tudnak senki mellett sem megmaradni), ezért emberről emberre "vándorolnak", közben hasznot is húznak belőle; 3, vagy nincs hasznosítható (szakmai) tudásuk, de dolgozni (pénzt akarnak keresni) akarnak; 4, vagy egy fenyegetett helyzet miatt csinálja ezt, ahonnan nincs lehetősége/mersze kikerülni; 5, vagy alapból nem is akar normális életet élni, ezért választotta ezt az életformát.
2014. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Gusztustalannak tartom őket.
2014. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!