Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik tele rakják az arcukat piercingel vagy az egész testüket mondjuk tetkó borítja úgy hogy az már nagyon nem szép? Szóval ha túlzásba viszik.

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelennek, bunkónak tartom.
2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

őszintén biztos van valami lelki sérülésük amit kompenzálni akarnak vagy valami ilyesmi, torzult szépség látás, és egyébként szerintem belehet őket sorolni egy rétegbe mert gondolom te sem láttál még agyon piercingelt arcú ügyvédet vagy agyontetovált üzletvezetőt kivéve ha tetkószalonról van szó, ettől függetlenül hogy ezt gondolom ugyanúgy beszélek velük és megadom a tiszteletet mint bármelyik másik embernek mert tudod nem lehet csak és kizárólag külsőre ítélni érhetnek meglepetések.

nameg igazából semmi közöm, hogy neki valami gondja van vagy hogy mit csinál a testével az ő döntése de hazudnék ha nem ezt írtam volna mert ez az igazság :)

nem vagyok álszent tetkó ellenes de amikor már az arcbőrén nincs szabad felület az nem egészséges.

2012. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel azonosak vagyunk a magamfajta emberekkel, így semmi bajom nincs ebből adódóan, sokszor segítjük egymást, tanulunk technikákat.


Magyarhon-ban nehéz érvényesülni így, de külföldön elfogadják

A kívülálló szemlélőknek, olykor nem szép és túlzás, elfogadjuk meghallgatjuk a véleményüket, de nem szoktunk adni rá


A tetoválásnak és piercingnek tradícionálisan fennmaradt értékei vannak, amiket próbálunk őrizni, és ahhoz mérten élni, engem saját kérésre tetovált már idős japán bácsi is

16 éves voltam mikor érdeklődni kezdtem a törzsi hagyományok után, és beleásva magamat elkezdtem alakítani az én személyiségemet, ami még jelenleg is tart

Olyan nincsen hogy túlzásba viszi valaki, ha van mondanivalója a magán hordozott tetoválásnak, akkor bármennyi lehet egy emberen


Nem szabad csúnyán vélekedni rólunk, mert mi is olyan értékűek vagyunk mint Ti, nem célunk se a lázadás, megbotránkoztatás csak így szeretünk élni


Bízunk benne hogy egyre elfogadottabb lesz itthon is ez a kultúra, csak a rosszalló embereknek először meg kellene ismerni hogy mit is képvisel egy magam fajta ember


Az meg egyenesen hazugság és szemrehányás hogy börtön viselt emberek rendelkeznek tetoválással, ők külön tőlünk eltérő réteg...


Aki veszi a fáradságot és elolvassa a soraimat, annak meg köszönöm

20/F

2012. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pietrosol ***** válasza:
56%

Szia!


Az ő dolguk!

2012. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké,nem kell az ilyen embereket leszólni,nem kell róluk rosszat gondolni hogy milyen ember is lehet valójában ha úgy néz ki ahogy,de mit gondoljon az ember akkor ha ilyet lát? [link]
2012. szept. 28. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy nálunk van olyan aki ilyeneket be mer vállalni

Én nem gondolnék semmit Ő róla sem, attól hogy külsőleg filmbe illő, még lehet okos barátságos


Kérdező, láttál hozzá hasonló embert? vagy miért fogalmazódott meg benned ez a kérdés

20/F vagyok

2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam még személyesen ilyen embert,szerintem meg is ijednék elsőre de lehet még egy db-ig biztosan. Facen láttam hogy valaki megosztotta valakitől ezt a képet,onnan szedtem le és raktam ide fel mint kérdésnek. 20/L
2012. szept. 28. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a piercingek, még akkor is, ha sok van valakinek, ha illik az egyéniségéhez. Valaha nekem is voltak. A tetoválással szintén nincs semmi bajom, azzal se, ha valakinek sok van (pl. nyugodtan nézz hülyének, de nekem Zombie Boy is kimondottan tetszik [link] oké, nem ilyen férjet keresek, de valahol izgatja a fantáziámat).


Ellenben amit te linkeltél, na az nagyon nem bejövős. A testmódosítás sosem tetszett, és igazából nem is tudom megérteni, hogy miért csinálják, de úgy vagyok vele, hogy akinek tetszik, az ő dolga, nekem meg semmi közöm hozzá.

2012. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A válaszadók 90%-a a kinézetük alapján ítéli meg ezeket az embereket.Sajnálatos dolog.C:
2012. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem mindenkinek más az ízlése. :D
2012. nov. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!