Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végtelenül negatív vagyok,...

Végtelenül negatív vagyok, lehet ez ellen tenni akármit is?

Figyelt kérdés
Sajnos mindenben próbálok maximalista lenni és elérni valamit abban amit elkezdek, de semmisem jön össze úgy ahogy elgondolom.. Hobbi, életcél meg minden és emiatt már negatívan állok hozzá a dolgokhoz.. Negatív vagyok emberrel, kapcsolattal meg mindennel és általában a hibát keresem mindenben hiába próbálok megbarátkozni vele, vagy figyelmen kívül hagyni.. Elég kevés barátom van akiben megbízok, de azok tényleg igaz barátok és nem mindig érnek rá barátnő meg különböző okok miatt csinálni akármit is és általában egyedül vagyok és már elvette minden kedvemet az, hogy unatkozok. Már körülbelül csak a kocsi meg a motorozás maradt számomra, de azzal is már akkorákat kockáztatok, mert próbálok legalább valami adrenalint elérni, de közben nem foglalkozok azzal, hogy mi történhetne velem.. (Mielőtt jönne mekkora barom vagyok meg hogy nemcsak saját életemmel játszok motor az krosszmotor, szval rajtam kívül nincs senki és kocsival se ott nyomom neki ahol forgalom van hanem egy dombos kanyargós úton ahol óránként ha jön 1 kocsi..)

2014. nov. 24. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A fizikai felszín nem ad semmit ebből ábrándultál ki .
2014. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Ha negatív vagy, akkor ne csodálkozz, hogy semmi nem jön össze neked. Tonnánnyi könyv szól erről, vegyél meg egyet és kezd el átprogramozni magad egy pozitívabb gondolkodásra. Vagy egyszerűen csak a negatív gondolatod után, azonnal fogalmazd meg az ellenkezőjét, a pozitív változatot, néhány hét után már a pozitív változatok fognak beugrani. Minden ember a pozitív, kedves, vidám embereket szereti, gondolom te is, nem várhatod el az emberektől, ha negatív kisugárzást nyomsz rájuk, hogy annak örüljenek.
2014. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!