Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi ismerősöm folyton a...

Egy férfi ismerősöm folyton a lábaim meg a barátnőim lába körül kajtat. Masszírozni akarja, meg újabban hogy tapossunk rajta, de néha már kínos. Lerázzam?

Figyelt kérdés
Eleinte jópofának tűnt, hogy kényeztetni akar, hát ráhagytuk. Azóta minden bulin, vagy adandó alkalommal "véletlenül" a lábainkhoz kerül, és masszírozgatni akarja. Meg most azt találta ki, hogy lépjünk rá, minél többen, fogadjunk hogy úgyse merünk. Ez neki vicces??

#férfi #szokás #furcsa #pasi #srác #leráz #férfi ismerős #bulin #lerázzam
2014. nov. 25. 00:45
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
Döntsd el. Dugni akarsz vele, vagy sem. Ha nem, koptasd le. Ha igen, akkor engedd, hogy masszírozza, és aztán vonuljatok félre.
2014. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a helyében hagynám hogy masszírozza, AZTÁN koptatnám le. De az igaz, hogy én férfimódra gondolkozok. :D
2014. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

pffffffffffff

Akar a fene dugni vele :P


Át szokott jönni a szomszédból mindenféle ürüggyel, mert a házigazda lánya ismeri és ien hülyeségért nem zavarja el. Most a hétvégén is átjött hozott valami sütiket azzal h a bulira nekünk. aztán ott üldögélt, szerintem direkt várta h ki fog berugni

de ugy csinált mint ha ő is berugott volna pedig láttam h alig ivott csak dumált a csajokkal XD

aztán éjfél körül elterült a földön mint aki oan részeg h nem birja tovább XD XD XD és csak röhögött h mindenki keresztül esik rajta meg rálép a kezére XD XD XD de volt aki most már poénból direkt is rálépkedett XD XD

2014. dec. 1. 22:06
 24/46 anonim ***** válasza:

Na akkor hagyjátok a padlón és akinek olyan kedve van az lépkedjen rá.


Neked ebben hol a probléma? :)))

2014. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Egy élő szőnyeg, végül is. :P
2014. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Akkor már még jobb: verbúváljatok még 4-5 ilyen pasit, aki önként vállalná, hogy faltól falig szőnyeget alkot. Ahová csak léptek, mindenhol pasin járnátok! :D
2014. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
elég lesz ez az egy is amíg meg nem unjuk XD
2014. dec. 4. 17:44
 28/46 anonim ***** válasza:
aztán mi lesz vele, ha meguntátok?
2014. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

nem tudom, feltesszük a vaterára XD

használt pasiszőnyeg húsz forintért XD XD XD

2014. dec. 4. 18:36
 30/46 anonim ***** válasza:

add meg a linket, hogy lehessen licitálni

vagy inkább alkudozni, muhahaha

2014. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!