Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi ismerősöm folyton a...

Egy férfi ismerősöm folyton a lábaim meg a barátnőim lába körül kajtat. Masszírozni akarja, meg újabban hogy tapossunk rajta, de néha már kínos. Lerázzam?

Figyelt kérdés
Eleinte jópofának tűnt, hogy kényeztetni akar, hát ráhagytuk. Azóta minden bulin, vagy adandó alkalommal "véletlenül" a lábainkhoz kerül, és masszírozgatni akarja. Meg most azt találta ki, hogy lépjünk rá, minél többen, fogadjunk hogy úgyse merünk. Ez neki vicces??

#férfi #szokás #furcsa #pasi #srác #leráz #férfi ismerős #bulin #lerázzam
2014. nov. 25. 00:45
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem volt jó?
2015. jan. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
engem is érdekelt volna a sztori
2016. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
hat engem nem igazán izgat az ilyesmi de azert irigylem a pasit hogy ilyen jofej lány ismerosei vannak akik benne vannak mindenféle hulyesegben
2016. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó fejek, és kedvesek.Legalább van humoruk, és emberség bennük, hogy nem bántják meg.
2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Ja, csak kiírják a gyakorira :D
2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
44: köszi :))
2016. aug. 4. 08:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!