Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy történhetett ez meg?

Hogy történhetett ez meg?

Figyelt kérdés
Az egész tavaly év végén kezdődött. Az osztálytársaimmal sosem voltam jóban, de egyre durvábban piszkálnak, folyton csúfolnak, lökdösnek, kiközösítenek. Elmondom a tanárnak, erre azt mondja (itt az egyik):"-A Dani? Hát róla ezt én nem gondolom, biztos félreértesz valamit!" Ja, persze, biztos félreértem az ilyeneket: "Csak azért nem futottál a nyáron, mert csak a segged látszott ki a hűtőből", egyáltalán miért kéri számon hogy futottam e nyáron, törődjön magával! Egy másik: Találtam a földön egy zöld botot, és oda jön hozzám és elkezdi:"- Mi van, nincs meg a mű f....d, és kellet egy új?" Meg egyszer nem csinált meg egy házit, kérés nélkül elveszi (!!!) lemásolja, és még csak meg sem tudta köszönni. Mikor nekem kellet lemásolnom róla egy macskás szöveget, szépen megköszöntem, és még az sem volt neki jó. A másik pedig egy másik Dániel és egy Dominik, akik tiszta hasonmások, Dániel 7. éve piszkál, a Dominik most jött az osztályba és hozzá csapódott, folyton követnek, piszkálnak, kiröhögnek, mindent csinálnak, "zenéket" csinálnak rólam: "Gácsér vagyok, dagadt vagyok" Na, meg a hatodikosok, azok is egyfolytában nem hagynak békén. Aztán ott van az Adrienn, folyton szekál, és ha egy szót szolok, én vagyok a bunkó aki nem tiszteli a lányokat! Elegem van, mindenki szekál már évek óta, a barátaimat is elvesztettem: az egyik átvert, a másik ejtett, kettő elköltözött, az egyik már csak szekál, a másik bekerült a menők közé és már köszönni sem tud, a msik egyszerűen....fogalmam sincs mi van vele. Megőrülök!! :((((((((((((

#iskola #szemétség #élt elrontása
2014. nov. 23. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, kezdj el sportolni. Csak jól járhatsz vele és a b*nkók beszólásait is megelőzöd. Másodszor, szólj vissza!

És szerintem nem érdemes konkrét névvel kiírni a kérdést, majd konkrét neveket írni bele. Szerinted mi lesz, ha mondjuk a Dániel ezt elolvassa?

2014. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát facen rákerestem a profilodra..:'D komooly
2014. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!