Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azzal idegesíteni valakit ami...

Azzal idegesíteni valakit ami zavarja az szemétség? Bunkó lennék?

Figyelt kérdés

Egyszer a megállóban egy csaj kioktatott, hogy mit képzelek, hogy nem engedtem előre, és hogy nem tanított meg anyám, hogy a nőket előre KELL(ezt így hangsúlyosan) engedni???

Ott mindenki előtt a buszon elkezdett velem akadékoskodni. Mondtam neki, hogy ne vegye már olyan komolyan, de csak folytatta.

Na azóta ha ott van a megállóba még direkt befurakodok elé, hogy érezze a törődést!


Ha elől áll, én hátul, és jön a busz, oda sietek, és bevágok elé az ajtóban.


2. alkalommal mikor ezt csináltam megint felháborodott, hogy "a múltkor már megmondtam, de úgy látszik nem bírod felfogni!"

harmadszorra már csak sóhajtott egyet, negyedszerre már semmi, csak grimaszolt.


Addig tervezem ezt csinálni amíg egyszer őszintén bocsánatot nem kér, hogy kioktatott mások előtt!



Ez mennyire szemét viselkedés? Gyerekes lennék?

Mennyi az esélye, hogy egyszer megver?

17/F



2013. dec. 9. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

"Azzal idegesíteni valakit ami zavarja az szemétség?"


Erre a választ megtudod, ha valaki téged azzal idegesít, ami téged zavar.

2013. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Igen gyerekes és buta viselkedés, és tudod miért, mert te ugy érzed, hogy megalázott mindenki elõtt.Viszont ez hülyeség, hogy a nõket elõre kell engedni a buszon, hiszen nincs is arra idõ stb.

Inkább már ne vedd figyelembe, de ne is szemtelenkedj, ezzel magadnak is ártasz, mert mindig a harag irányit.Viszont azt megteheted, hogy egy másik nõt a szeme láttára elõre engeded, na ezzel talán bebizon yitod magadnak, hogy már nem kell törõdnöd azzal a nõvel a harag, a bosszu elszáll belõled.

2013. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Hát elég szánalmas vagy. A nőket előre KELL engedni, ez egy szabály a nemek között. Nekem nem túl megerőltető férfi létemre betartani, és szerintem neked sem lenne az túlságosan.


"Na azóta ha ott van a megállóba még direkt befurakodok elé, hogy érezze a törődést!


Ha elől áll, én hátul, és jön a busz, oda sietek, és bevágok elé az ajtóban."


Ez szerinted egy férfihoz méltó viselkedés? Legyen már gerinced.


16/F

2013. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez a szabály egyrészt csak abban a helyzetben él, ha pont egyszerre akartok felszállni.
2013. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne ő akarjon már illemet tanítani nekem! Én meg azt mondom, egy nő ne beszéljen úgy ahogy ő illetett engem bizonyos szavakkal!
2013. dec. 9. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Nagy tétben fogadok, hogy lesz köztetek valami.

Így szoktak kezdődni a nagy szerelmek. (az óvodában:D)

2013. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na persze! Ez egy HP! Akkora az arca, hogy 2 busz kell neki!
2013. dec. 9. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

1. Teljesen JOGOS, hogy illemböl kiokatat, mert NAGY SZÜKSÉGED van rá!!!!!


2. A jelenlegi viselkedésed csak megerösíti, hogy igencsak bunkó vagy.


3. Ezzel csak magadat járatod le, és ha nem változtatsz sürgösen magadon, akkor nem csodálkozz, ha egyetlen valamire való lány sem áll szóba veled.

2013. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Gyerekes vagy!

Igen, bunkóság valakit azzal idegesíteni, ami zavarja.

Teljesen jogos volt a kioktatása, mert úgy tűnik, nagyon is rád fér.

Remélem, egyszer megver vagy megveret :)

2013. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát lássuk csak.

Ha arra vársz, hogy bocsánatot kérjem tőled, akkor jó sokáig tolakodhatsz felszálláskor, mert előre láthatóan ez nem fog megtörténni.


Igen, gyerekes amit csinálsz, mert egy felnőtt férfi erre az állítólagos kioktatásra annyit mondott volna, hogy sajnálom /pusztán illemből/, vagy nem reagált volna semmit.

/Persze a nő is lenyelhette volna szó nélkül, hogy elé ment valaki./


Megverni nem a lány fog, hanem az a nagydarab csávó, aki egyszer a sorban a lány mögött fog állni teljesen véletlenül, és azáltal hogy a lány elé lépsz, elé is bekerülsz :D Na majd tőle megkapod :)


17 éves vagy, ez még nem a világ, de több tiszteletet kellene tanúsítani már ebben a korban a jólneveltség jegyében legalább.

2013. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!