Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz egy ilyen beképzelt...

Nagyon gáz egy ilyen beképzelt lány?

Figyelt kérdés

Sokak szerint ritka beképzelt vagyok és kirakatribi. Már a szüleim is ezzel bántottak már gyerekként, mert nagyon egyenes volt a tartásom. Mert hogy ez a büszkeség egyik jele, és tartsam lejjebb a fejem, mert az orromba fog esni az eső. Meg fenékig érő szőke hajam volt, de anyukám levágta fülig, mert ne játsszak már királylányt.

Most is hosszú a hajam (derék alá), mert szeretem, de mindig fel van tűzve. Nagyon egyszerűen öltözöm, nem sminkelek, de gyakran így is megnéznek, megkapom, hogy sokra tartom magam. Eléggé fotogén vagyok, gyakran készülnek rólam jó képek, de ezeket nem szoktam felrakni nagyon sehová. Nincs egyetlen mellkidobós képem, se bikinis, se semmi. Mégis mindenki egósnak meg exhibicionistának hív.

Egyszer a barátom megjegyezte poénkodva, hogy hosszú vagyok (nem vagyok magas, alig 170cm, de a lábam/karom hosszú), én meg kijavítottam, hogy inkább a lábam hosszú, erre megkaptam, hogy ne dicsérjem magam.

Tényleg önimádó vagyok?


2014. nov. 29. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ma mi ez a sok önimádásos kérdés? Nincs szex, terhesség helyett ez a téma mi?
2014. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ezeket a kérdéseket egy ember írja ki...? Mostanra három hasonlóval találkoztam reggel óta.
2014. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Veletlenul nem Krisztinanak hivnak?
2014. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Inkább jellemtelen,ha nincs saját énképed és mások véleménye határozza meg az egyéniséged.Manapság már mindenki beképzelt.Majd kinövik.Rosszabb esetben nem.
2014. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg szép vagy, és a környezeted irigykedik, illetve a szépséget összekötik azzal, hogy beképzelt vagy, mert sokszor együtt jár. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha van egy egészséges önbizalmunk. Sokkal jobb, mintha abból állunk ki, hogy jaj, ezt se szeretem magamon, ez is milyen csúnya, hogy nézek már ki, stb. Én is tisztában vagyok az adottságaimmal, ha tükörbenézek, látom, mi az, ami szép rajtam, és mi az, ami nem. De összességében elégedett vagyok önmagammal, nem mindennapos téma nálam az, hogy szidjam a testem. Persze dícsérni se szoktam, de ha megkérdezik, hogy mi az, amit szeretek magamon, büszkén sorolom fel, és nem mártírkodva annyit vágok rá, hogy "semmit, úgy sz*r, ahogy van...". Ez nem önimádás, ez teljesen egészséges. A tartásodra is büszke lehetsz, a gericed bizonyára egészségesebb, mint azoknak, akik görnyedten járnak. Illetve a hajadra is, hisz manapság ritka a természetesen hosszú haj, általában póthajjal oldják meg. Az én hajam is természetes, a fenekemig ér, nap mint nap dícsérik, és büszke is vagyok rá, mert tényleg szép. Ettől önimádó lennék? Nem hinném...
2014. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozik itt...plusz elfogytak az alacsony,vékony fiús,és a lehetek-e terhes kérdések.
2014. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit?

Miért nem sz4rod le a mások véleményét?

Igen sokan csak irigykednek rád, még az anyukád is.

2014. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az jó ha az ember szereti a testét is, ép testben ép lélek, tapasztalataim szerint a csúnyább emberek sokkal komplexusosabbak, kevésbé nyílt jelleműek.


Férfiként nálam is természetes, hogy amikor érzem, hogy különösen jó a megjelenésem egy közegben, az a fellépésem magabiztosságára is kihat. Pl. munkába jól szabott öltönyökbe járok, és ez tényleg azt is segíti, hogy a munka során jó legyen a fellépésem, tetszik, hogy így 20-as csajoknak is tetszem.


Viszont pl. strandon már jellemzően csak max. a hozzáadott érték miatt szoktak csak megnézni jobb csajok (egész csinos feleség, jól sikerült kislány), magamban már nem (adok külsőmre, de önmagában külső megjelenésemmel már a felső 20%-ban sem vagyok 20-on éves csajoknál).


Összességében ha környezetben férfiak folyamatosan elismeri szépséged, nők irigyelnek, akkor természetes, hogy külsődet illetően kialakul egyfajta természetes büszkeség. A királynői viselkedés illik egy elegáns bálhoz, de mondjuk egy túrán jobb a természetes, koncerten meg a laza viselkedés. A jó az, ha megtalálod a környezethez illő viselkedést, mert ha nem az pózolásnak tűnhet.


37F

2014. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te egyáltalán nem vagy beképzelt!


Tisztában vagy azzal, hogy szép vagy. :) Szerintem ez igy redjén van, ne érdekeljenek mások. A leirásodból látszik, hogy próbálsz nagyon egyszerü, szolid lenni. :)

2014. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!