Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hazudják egyes lányok...

Miért hazudják egyes lányok azt, hogy ők mások, ők nekik nem a külső számít, ők jók, jobbak, mint a legtöbb lány, ha később úgyis kiderül, hogy ők is önimádó, beképzelt, felszínes csajok csak?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, hogy így megbíztam valakiben, tette a szépet, hogy ő jó, ő más, erre kiderült, hogy ő is ilyen önimádó kis beképzelt csaj, akinek a sok rajongó elvette az eszét és csak akülső érdekli meg a sok csicska srác. Én meg nem vagyok csicska, mert sokat csalódtam a lánykban, így már nem is vagyok neki fontos. Úgyis van egy rakás idióta, aki a semmiért is dícsőíti, peidg nem is érdemli meg a csaj. Szomorú nap ez, most már tényleg nem látom a reményt, hogy valaha is találok lányt, aki tényleg értékes lélekben. :(
2013. aug. 26. 15:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:

Szia!


Azért mert szeretnének mások lenni de sajnos nagyon nagyon sok olyan van mint Ő.Beállítják,hogy ők mennyire mások és ez meg ez nem érdekli őket..pedig.de


Ne aggódj.Találni fogsz olyat akire vágysz.

2013. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy valakinek kevésbé számít a külső, nem jelenti azt, hogy a nyálas, csöpögős pasikra bukik.

Én randiztam már nem egyszer képcsere nélkül is (és lett belőle kapcsolat is!), de ettől a fenti stílustól, amivel a kérdésed megfogalmaztad, egészen biztosan nem érdekelnél. Ha valakinek nem jöttél be, az egy szemét, hazug? Szerintem egyszerűen csak többet láttál bele a dologba, mint ami valójában, és most meg vagy sértődve, hogy nem jöttek be az elképzeléseid...

2013. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
Jártál vele?
2013. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Mert magukat sem ismerik. Tanulság: ne hidd el egy lánynak se, h nemcsak a külső számít neki, mert olyan lány nincs, akire ez igaz lenne.
2013. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Jajj ne a netből indulj ki sokan a neten nagyon kedves tökéletes embernek tüntetik fel magukat.

Az a lényeg, amit az ember odakint tapasztal.

Neten mnidenki csak csacsog meg kitesz 1000 hülye idézetet ami által okosnak gondolja magát.


Biztos vannak akik tényleg kedvesek, de az számít az a lényeg ami kint vár rád.

2013. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Te vagy az Szabolcs?
2013. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Az mondjuk engem is érdekelne, hogy milyen kapcsolat volt ez, és mit "ígért" az illető lány, ami nem teljesült...
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
Tudod, mindenki egyedi akar lenni, csak ugyan úgy.
2013. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
75%

"Én meg nem vagyok csicska"


Hogy a viharba' ne lennél? :D


1. Szánalmas, gyenge jellemre vall az, ha egy csalódásra így reagálsz. Voltak már a férfiak terén durvább csalódásaim, mint ez a szánalom, amit idehánytál, mégsem viselkedtem így. Tudod, létezik még emberi méltóság is.

2. Számít a külső. És akkor mi van?! :D Szerethető belső nélkül nem ér semmit. Az pedig a kérdésed alapján neked láthatóan nincsen. ;) Vagy a te szójárásoddal élve: Nem hinném, hogy te értékes lennél lélekben.

2013. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Szomorú nap ez, most már

tényleg nem látom a reményt, hogy valaha is

találok lányt, aki tényleg értékes lélekben. :(



A megoldás:magas fa,rövíd kötél!

2013. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!