Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne első látásra...

Hogyan lehetne első látásra egy idegen 14-15 év körüli lányról megállapítani, hogy ő nem olyan tipikus bunkó, flegma, beképzelt, romlott jellem, mint a mai lányok 99%-a? Valami biztos tipp, amiből tudnám melyik lány érdemli meg a közeledésemet?

Figyelt kérdés
Már rohadtul unom, hogy én nyomulok, de jellemre, személyiségre lenyűgöző, szerethető lányt jó, ha egy évben egyet találok. Tavaly is nyáron találtam egy jó fej lányt, jó vele még ölelkezni, smárolni is, egyáltalán nem ilyen beképzelt, kényes, hisztis, nagyképű, undok, flegma, bunkó lány volt, mint a mai lányok többsége. A másik bajom, hogy a rendes és cuki lányok többnyire foglalta van fiújuk már ilyen fiatalon is. Nem valami könnyű manapság cuki és egyben jó arc lányokat kifogni. :/
2014. jan. 23. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első látásra sehogyan. :)

És nem is a 99%

2014. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy veszed a fáradságot és megismered.
2014. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, hagyjál már épp ebből van elegem, folyton én teperek és folyton csak csalódok, sehol egy értékes lány, aki megérdemli a szeretetem.
2014. jan. 23. 21:09
 4/11 Yris válasza:
Kérlek... Csak nézz rá... A mai lányok többségén azért látszik: agyon vasalt haj, csöcs a nyakba, nagyon menő Nike futócipő és agyonmaszkírozott arc. Azt hogy bunkó nem tudhatod.
2014. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem Oravecz-Coelho-Polaroidokban merül ki nála az irodalom, nem béna idézetek vannak a tükrös profilképein. Nincs kiírva 682 státusza hogy mekiben van és jólérzi magát, hasonlók. Már csak a közösségi médiából le lehet következtetni.

Suliban meg úgyis látod, hogy szimpatikus-e, a mozdulatairól, gesztusairól.:)

15L

2014. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
az ilyen csajok gyakran csendesebbek is, csak a fiúk a csendes, visszahúzódó csajokkal már nem is akarnak ismerkedni.
2014. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 látásra sehogy
2014. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
francokat 99%-a
2014. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
mit érzel? hogylehet ilyet kérdezni! uristen! mire ezt a kérdést megirtad találhattál volna egyet ! :P
2014. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval neked arra kell a baratno, hogy smárolj vele, es olelgesd. Szerintem egy rendes lány nem menne bele ilyesmibe (legalábbis én biztos nem), úgyhogy megint mellefogtál.

L/15

2014. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!