Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan srácok, akik...

Vannak olyan srácok, akik tiszteletben tartják a csajokat etéren?

Figyelt kérdés

Az a szomorú tapasztalatom a netes ismerkedéskor, hogy a srácok egy meglehetősen rövid idő után is hajlamosak elmenni a szex téma felé.

Aki emiatt ókonzervatívnak nevez, az nyugodtan tegye meg, hogy kiikszeli ezt az oldalt, mert offolásokra és trollokdásokra nem vagyok kíváncsi. Nem vagyok ókonzervatív, csupán történtek olyan dolgok az életemben, amik után meglehetősen nagy ijedtséget okoz bennem, ha valaki ilyen témákat hoz elő egy nagyon rövid ismertség után.

Vannak olyan srácok, akik nem hoznak elő ilyen témákat, csak max hosszú idő után? Illetve olyan srácok, akik tiszteletben tartják, ha egy lánynak kínos a téma?

A Nagy Kérdés pedig: vannak olyan srácok, akik a tapizást meg minden ilyesmit tiszteletben tartanak, ha a lánynak nem tetszik, és várnak addig, amíg már nem érzi magát zavarban a lány?

Mindenkinek, aki kulturáltan leírja a véleményét, előre is köszönöm!


2014. dec. 1. 02:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen aggályaid vannak felejtsd el az ismerkedős oldalakat, mert ezeket a srácokat nem ott fogod megtalálni.
2014. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel elgondolkodtattál. Azért élt bennem a remény. :))
2014. dec. 1. 02:31
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akartad mondani, hogy minden netes srác ilyen? És hogy internetes társkereső oldalra másféle, hozzám hasonló gondolkodású emberkék nem is vetődnek?
2014. dec. 1. 02:32
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
De megnyugtatásul, biztos vannak olyanok akik ezt helyén tudják kezelni.
2014. dec. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt írtad, azokat a srácokat nem az ismerkedős oldalakon lehet megtalálni. Akkor hol?
2014. dec. 1. 02:36
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha magamból indulok ki, egy társkeresőre nem azért regisztrálok, hogy megtaláljam életem szerelmét. Hanem kicsit baromkodni, aztán a végén bármi lehet.

Előfordulhat, hogy vannak neked való srácok csak kevés az esély, hogy az állatkert közepén megtaláld.

2014. dec. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, L.!
2014. dec. 1. 02:39
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát remélem segítettem. Jó éjt.(:
2014. dec. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon vicces volt.:)

Remélem, nem tartasz képmutatónak, v ilyesmi. Nem vagyok az, és meg is tudnám magyarázni.

De felesleges lenne.

Minden jót Neked!

2014. dec. 1. 02:42
 10/25 anonim ***** válasza:
Meg sem fordult a fejemben.(:
2014. dec. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!