Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg enyire menők azok a...

Tényleg enyire menők azok a lányok akiket facebookon pár százan likeolnak? Akkor én nem lehetek szép ezek szerint mert engem csak páran tetszikelnek! Bezzeg a kicicomázott csajokat több százan! Igen ronda lehetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most nagyon hosszan ki fogom fejteni erről a véleményem. Tessék.

Ez az egész, hogy a lányok százai két kiló vakolatot tesznek magukra, kirakják a mellüket, ez arra ösztönzi a többi lányt, hogy ők is így tegyenek. Elég szánalmas. Ettől érzi magát mindenki rondának, kövérnek, értéktelennek. Ezek a lányok azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, mert pénzük van erre... Te nem feltétlen vagy ronda csak azért, mert nem lájkolják százan a képedet. Azt mondom, ne is lájkolják, és örülök, hogy te még nem sminkeled agyon magad, légy szíves, ne is tedd. Alapozó színű száj, mély dekoltázs, kivillanó tanga... Rossz vérű lány mind... Ne akarj ilyen lenni. Örülj neki, hogy nem vagy ilyen. Meg ami ide jön még... SWAG. De tényleg. Amit jelent: Secretly We Are Gays. ----> Titokban b**ik vagyunk. Gratulálok. Meg tényleg, hogy felraknak facebookra egy idézetet, amiben elvárják, hogy sajnálják őket, aztán oda raknak egy mellkirakós képet. Értelmes.

Azt mondom, nem vagy ronda. Ennyi.

2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy olyan ismerősöm volt, aki naponta legalább háromszor megosztotta saját magát, és ezen kívül semmi ténykedése nem volt, tehát nem láttál olyat, hogy belájkol valamit, vagy megosztja, hogy jön a vihar. Csak gyártotta az önpromót, meg Oscar gálát megszégyenítő köszöneteket mondott a hozzászólásokért.


Tiltottam a francba. Nem vagyok én rászorulva, hogy akár csak egyvalaki is nap mint nap többször a fejembe akarja verni, milyen egy hulladék az ember, mikor elhagyja magát.

2014. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jellem válasza:
0%

#1 Megnéznélek én téged, aki az első kommentet írta!

Ezt a baromságot! A smink az nem egy negatív hülxe dolog, és a dekoltázs sem!!!

Az evolúció egyik legfontosabb eleme a párzás, párválasztás!

Ehhez szükséges a nőknek felkelteni a férfiak figyelmét, ami ugye tudjuk, hogy vizuálisan a legkönnyebb. a SZÉPSÉGIPAR nem udorító negatív dolog. Nehogy már a szpós száj, a műszempilla, meg a hosszú vasalt haj negatívum legyen!! A csúnya emberek jönnek itt a természetes szépség dumával. Az előnyöket ki KELL hangsúlyozni, ha fel akarunk tűnni. Ezért találták ki a miniszoknyát is. Most akkor mindenki rbanc, aki 50éve hordja?? Én ellene vagyok az összes olyan véleménynek, aki a cicababákat, K.-kat, bögyös sminkelt csajokat fikázza a külsejük miatt, mert(egy) ez nem egyenlő az értelmi szinvonallal. (kettő)a kihívó külső segít felhívni magadra a figyelmet. Aztán rajtad múlik, hogy be tudod-e bizonyítani, hogy okos is vagy-e vagy csak egy nulla!!! Had ne soroljam a szép és okos híres embereket. Viszont, ha valaki a szép gesztenyebarna hajával a garbójában és a zsebes nadrágjában arra vár, hogy felfigyeljenek rá, akkor az magától veszi el a lehetőségeket, mert lehet okos ugyan, DE AZ NEM DERÜL KI, mert a kutya nem fogja leszólítani. Arról nem is beszélek, hogy ha lesz is kapcsolata, akkor ne csodálkozzon, ha a párja majd egy jó K.vázás után fog csak hazaérni ha úgy van.

Végszó: Szóval fontos a külső. fontos a feltünő ruha, smink, akármi ami NŐIES! köröm, száj, haj stb. Mert ez kell a férfiaknak elsőre. Ez után jön csak a belső tulajdonság. Fordítva még nem volt.

2014. máj. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Hát nem tudom....most lehet, hogy nem a kérdésre sikerül válaszolnom :-D :-D

engem a hobbim által elért sikereim miatt szoktak több százan lájkolni. 200-300-450-en....változó. Lány vagyok, úgy gondolom, nem vagyok egy szépségideál. Szóval, hogy egy lány mennyi like-ot kap, az szerintem függ attól is, milyen körökben forog. Nyilván van, aki azért kap, mert szép, van aki azért kap, mert szabadidős tevékenységében sikeres, vagy éppen munkájában (bár azt nem szokás megosztani), lehet, hogy valaki azért kap, mert a többiek felnéznek rá esetleg stílusa miatt, számukra irányadó, tetszik nekik, lehet, hogy valaki úgy néz ki, mint egy k"rva, és lehet, hogy valaki az is, és ezért illetik ennyi észrevétellel a képeit, kiírásait.

Szóval, hogy válaszoljak is a kérdésedre; ne az legyen a mérvadó, hogy képeid alatt mennyi "like" fog megjelenni, mennyi comment-et pötyögnek oda, hanem az, hogy nyugodt, szép életet élj, legyenek igaz barátaid, élvezd és becsüld meg az életedet, fogadd el magad szépségeddel is hibáiddal együtt!

Ronda-nem ronda? Ne a lájkok száma adjon erre választ!

2014. máj. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi az első válaszolónak! Nem terveztem hogy beálljak a ribi sorba!!! Végülis tökre igazad van! Ja a másodiknak meg annyit hogy te valami nagyon buta ember vagy!!! Szánalom hogy neked a kinézet a fontos!!! Nagyon buta vagy!!! :) komolyan te valószínű valami kurafi lehetsz vagy pedig egy önelégült lánygyerek!!! :)
2014. máj. 16. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:

"Én ellene vagyok az összes olyan véleménynek, aki a cicababákat, K.-kat, bögyös sminkelt csajokat fikázza a külsejük miatt, "


Akkor neked a kvák az etalon??? :D Az a normális ha valaki úgy néz ki mint egy útszéli? Remek ember lehetsz, gondolom ilyen 13 év körüli, ha meg nem akkor az nagy baj. Ízlésesség. Hallottál már erről a szóról. Ízlésesen is lehet az ember szép te nagyon ostoba!!! Még műszempilla, meg sz.pós száj..te jó ég hova jutottunk.

2014. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, sajnos mellémentél. Harminc fölötti férfiként a legkevésbé sem érdekel, mit oszt meg a kiscsaj az egész világgal (mert talán annyi esze sincs, hogy csak a közeliekkel ossza a seggfotóit), és engem rohadtul irritál, ha valakinek annyi önértékelése sincs, hogy legalább elhallgasson, ha nincs mondandója azon kívül, hogy "én, látod, én". Szerintem épp onnan hiányzik egy csöpp ész, de te se lehetsz semmi.
2014. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Xd buta itt egy két ember! Bajba lennél ha régi világba élnél! Ott nem volt ennyi út széli smink meg minden ilyesmi!!! Lehet egy csaj azért néz ki jol mert 10kg sminket magára rak attól még ha lemossa csak egy hétköznapi egyszerű lány marad! Ott vannak a sztárok! Élő példa smink jó ruha meg haj máris jól néz ki! Elhiszem hogy egy buta férfinak csak ennyire van esze!
2014. máj. 16. 17:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Na szóval 30éves öreg ember le vagy szavazva! 30évesen meg korod beli asszonyoknak osszál észt! Ne itt a természetesen SZÉP lányoknak! :) 30évesen meg örülj ha találsz egyálltalán valakit!!! Ha egy férfinek annyi esze van hogy azért félre megy egy út szélivel mert szerinte nem elég a barátnője szépsége annak meg jó nagy pofon kell! :D Szóval öreg veled egy idős embereknek oszd az észt vagy járj nyugdíjas klubba!:)
2014. máj. 16. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Most a 2. mi rosszat mondott?? :) Szerintem kérdező te a "kedves" 3-ast akarod kioktatni nem? :)
2014. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!