Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar valaki hasonló...

Volt mar valaki hasonló helyzetben? Csinált mar teljes életmód váltást?

Figyelt kérdés
30 eves vagyok, 12 eve járok el bulizni, elég durva szinten megy az italozás is, ha buli van, akkor meg főleg. Ferjnel vagyok, van gyerek is, es ugy gondolom, elfáradtam mar abban, h havi 1-2 alkalommal elmenjek az "éjszakába" iszogatni, hajnali 1-2ig. Nem tetszik mar az egesz, nem nekem való mar. Szeretnek eleve egy fel eves teljesen alkoholmentes életet is élni, csak a családért lenni, élvezni azt, h másnap buli utan nem vagyok hulla, es velük tudok lenni, ugyanakkor nagyon rossz, h a barátaim meg kinevetnek a nem is ivás miatt, es szinte en jövök ki szarul a dologból. Volt mar más is hasonló helyzetbe, h keresztül vitte, amit eltervezett, nem foglalkozva azzal, h mások mit mondanak?
2014. dec. 1. 22:33
 1/4 Clau555 válasza:
nem voltam még ilyen helyzetben, de ezek szerint a barátaid nem igaz barátok, mivel nincs abban semmi nevetséges,hogy a családod az első! szerintem nagyon jól teszed ezt,a barátaiddal ne törődj, lehet nincs családjuk és nem tudják ezt megérteni vagy nincsenek ilyen helyzetben.
2014. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, de azok golyóval a fejükben avagy kötéllel a nyakukban már nem fognak mesélni, hogy bejött e nekik!
2014. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Vagy en ertem félre a kommented, vagy marha nagy paraszt vagy!
2014. dec. 2. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy nőttem fel drága kérdező hogy anyám világ életemben reggel józan délután este részeg volt és engem és a tesóimat terrorizálta és én Zárkózott lettem és bármit megadtam volna egy rendes anyáért....


Szerintem ideje leszoknod az önpusztításról és a gyerekedel és a férjedel foglalkozni.


20F

2015. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!