Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a "legbizarabb" bakancslist...

Mi a "legbizarabb" bakancslistás tételed?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van bakancslistája, még akkor is ha konkrétan nincs leírva egy cetlire. Én arra lennék kíváncsi, hogy van-e rajta olyan amit nem mertek másnak elmondani, mert... Az oka is érdekel.


Az enyém a halál, pontosabban az eutanázia. Persze nem meghalni akarok, de akkor is szívesen kipróbálnám, ha nem tudnák 100%-ig biztosítani azt, hogy vissza tudnak hozni maradandó károsodás nélkül. Azt hiszem nyilvánvaló, hogy miért nem hirdetem ezt a tételét a listámnak. Már így is "betegnek" néznek :D



2014. dec. 2. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglengetem Molnár Krisztián tokáját:D
2014. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem a nem váltó műtét. De csak azért mert kíváncsi vagyok milyen lehet más nem bőrében. Persze nem csináltatnám meg, csak baromira érdekel xD
2014. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék írni egy olyan könyvet, ami annyira szuper lesz, hogy megfilmesítik. Mondjuk az se baj, ha nem :D Úgy érzem, még tapasztalnom kell a világból, hogy meg tudjam írni, még fiatal vagyok hozzá, de azt hiszem, képes lennék rá.


Nem merem ezt másnak elmondani, pedig már régóta itt van a fejemben az ötlet, és gyűjtöm az ,,ihletet". Egy-egy beszélgetésből, az emberek reakciójából, próbálok az emberek mögé látni kicsit, jobban kiismerni őket, mert hajlamos vagyok azt hinni, hogy mindenki úgy működik, ahogy én. Pedig nem. Félek a kudarctól, éppen ezért senkinek sem merem elmondani. És abban sem vagyok biztos, hogyha megírnám, akkor meg merném mutatni bárkinek. Lehet, hogy még ehhez is érnem kell? :)

2014. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer olyan rövidre vágni a hajam hogy lássam a fejem alakját és az anyajegyeket a fejemen. (A hajam most a fenekemig ér.) Parókákat hordani ezután.

Ezt talán egy embernek mondtam el. Többnek nem akarom mert ha úgy alakul hogy nem csinálom meg akkor látják hogy megfutamodtam.. És az elején kiváncsi lennék hányan gondolnák hogy chemo terápia miatt lett levágva.


A másik: lábfetisisztáknak eladni képeket a lábamról az interneten. (Ehhez nem ragaszkodom annyira mint az előzőhöz.) :DD

Ízi máni és vicces.

Nem mondanám el másoknak mert kurv.ás és perverz.

17/L

2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leszúrni valakit késsel/kardal/tőrrel éjszaka. Persze nem csinálnám meg. De ha lenne valami olyan lehetőség, hogy nem büntetnek meg senkit miatta és az áldozatom varázslatos módon pillanatok alatt újra egészséges lenne, meg persze nem fájna neki a dolog, tuti hogy kipróbálnám. (Gondolom nyilvánvaló, hogy ha ezt híresztelgetném kissé furcsán néznének rám az emberek xD)

Szóval ha találsz módot a halálból való biztonságos visszatérésre szólj én vállalom hogy megöllek :3

2015. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát most kiderült, hogy az én terveim egyáltalán nem őrültek. Mondjuk szerepel rajta, hogy egyszer elmegyek vért adni, de az sem a vérhez való különös vonzódásom miatt van (mert hogy ilyen nem áll fent), hanem csak hogy segítsek. Szóval most kiderült, hogy nincs is. Illetve talán az, hogy megtaláljam életem párját, és ezt azért nem mondanám el másoknak, mert még nem volt párom, és ettől tuti lesajnálnának.
2015. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megsertsem maggam egy tőrrel , mint a filmekben , de nem merrem meg tenni mert mar a fogpiszkálo is fáj
2015. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!