Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar az autó ami...

Titeket zavar az autó ami reklámoz (egy hangszóró van a tetején és mindenféle reklámszövegeket mondanak bele 600x)?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az autók, amiket árusok használnak és mondják be a hangosbemondójába a kocsiba, hogy mit árulnak illetve egyébb reklámozásokra használnak.


Személy szerint utálom, amikor a szabadnapomon arra ébredek, hogy egy ilyen harsogó autó elmegy a ház mellett vagy itthon vagyok nyugiban és hallgathatom hogy az x utca y szám alatt milyen új ruhákat kaphatok. Egyrészt nem szeretem, amikor megzavarják a nyugalmam másrészt meg nem szeretem ha néma csömdbe valakinek bele kell rontania, főleg, hogy nem is kértem rá.


Az érdekelne, Ti hogy vagytok ezzel.


2014. dec. 2. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy temetésen a kcsg krumpliárus odahallatszik.
2014. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ez a mireliteket, fagyit áruló autó, nem tudom a nevét, na attól falnak tudok menni, olyan idegesítő hangja van, és rettentően hangos.
2014. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lelőném
2014. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0j1nr-cN_S8

Egyet kell értsek Alvinékkal :D

2014. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer ébresztett fel álmomból a Family Frost.Azóta mindig kikapcsolja a hangszórót tőlünk számítva 5 ház hatósugárban.Csak közöltem a sofőrrel hogy nagyon későn fekszek, nagyon korán kelek, és nagyon nem szeretem hogyha akkor ébresztenek fel valami sz**ággal, amikor tudnék kicsit tovább pihenni.Persze mindezt egy-két szóval kiegészítve, és kiabálva :).


Napközben nem zavar, nem is nagyon hallom olyankor.De ha szunyálhatnék sokáig és ez ébreszt, akkor kiosztom a sofőrt.

2014. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Idegesitő
2014. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor edzőtáborban kellett időre lefutnunk tizenkét kilométert izzasztó melegben, az a retek meg folyamatosan ott hirdette nekünk a nemrég megnyílt cirkuszt, akkor meg tudtam volna ölni egy pár embert. :D Bár a Family Frost (aminek a dallama alapjában véve reményt szokott ébreszteni lelkemben) jobban kiakasztott volna. Az lett volna a harmadik világháború kezdete.
2014. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zavar.

Nálunk ebből többféle is van, hogy ne unatkozzunk:

- A "fagyis".

- Valami hulladékfelvásárló.

- És néha valami cirkuszt hirdetnek egy olyannal. Na azt a cirkuszost megetetném az oroszlánjaival!


Meg régebben árultak krumplit (burgonyát) így kocsiról kiabálva, de az nem zavart, mert annak volt értelme.


Ja és a szomszédok a hétvégi fűnyírással: Mindig megvárja az egyikük, amíg a másik befejezi és ő azután lát neki. Csak, hogy egész nap lehessen hallgatni azt a zajt.


Meg itt minden olyan embernek van beszerelve riasztó a kocsijába és a házába, aki teljesen műszaki analfabéta. És tuti, hogy szinte minden nap kell hallgatni azt is pár percig.


De van még más is...

2014. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem is irritál..
2014. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen erre volt egy városi legenda, hogy valaki annyira megunta, hogy kiment és purhabbal tele fújta a hangszórót, na az többet nem hangoskodott arrafelé.
2023. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!