Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves fiú vagyok és 157cm....

Pozsgai Lajos kérdése:

13 éves fiú vagyok és 157cm. Az összes (fiú) osztálytársam nagyobb nállam és ez nagyon zavar! Hogy tudnék nagyobbra nőni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Most melyik választ várod? Az őszintét, vagy ami neked jobban fog esni?
2014. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

beülsz egy nyújtógépbe...

nem fogsz olyan magasra nőni. inkább fogadd el hogy alacsony vagy

2014. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az embereknek egyéni ritmusa van. Te később fogsz "megugrani", van aki előbb. De a végén a növekedésnek -~ 20 év körül- mind rendes ember lesz.Ne aggódj, nyugi, csak tanulj, készülj arra, hogy majd olyan munkát végezhess, amit szeretsz.
2014. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni. Probalkozhatsz az egeszseges etkezessel, vitaminokkal, de hogy lesz-e valodi hatasa...
2014. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Járj le uszodába az úszás nyújtja a testet!!!

Nézzd meg a vízilabdázókat,1se 160cm,mind 190körüliek!!!

2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Idővel...


Amúgy nézd meg a szüleidet, hogy ők milyen magasak. Kb. te is arra számíthatsz. Persze ha apád és anyád is 2 méter magas, de egyik nagyszülőd 160 centi, akkor előfordulhat, hogy te pont arra a nagyszülőre fogsz hasonlítani, nem a 2 méteres szüleidre. Persze a szülőre való hasolnítás a legjellemzőbb!

Nézz szét a családban és törődj bele!

2014. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 7. osztályban voltam 160-165 cm. Most 17 évesen már a 180-at súrolom. idővel te is megnősz :)
2014. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Még csak 13 vagy, sztem nem izgulj, biztosan fogsz nőni, a lányok általában 14 éves korukra elérik a felnőtt kori magasságukat, de a fiúk 20 éves korukig, néha még 22-23 éves korukig is nőhetnek.

Meg megfigyelheted, a mai fiatalok magasabbak és gyorsabban nőnek, mint az előző generációk, feltételezem ez jó részben a táplálkozásnak is köszönhető, a bolti húsok gondolom nem kevés növekedés serkentő hormont kapott állatokból készül (ugye ott cél h minél kevesebb idő alatt minél jobban megnőjenek) és ez az emberekre is hathat. Egyébként fiúknál a magasság apuka magassága + pár centire lehet számítani.

2014. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

20 éves korodig simán nőhetsz még. Én 16 évesen 183 cm voltam és 18 éves koromra nőttem 185-re. kb. 12 évesen kezdtem el nőni, hirtelen sokat és 18 éves koromban abbahagytam. Öcsém olyan 15 évesen indult meg és 20 évesen még nőtt egy nagyon minimálisat.

Szerintem lehetsz 180 centi még, és ha azt a magasságod eléred, akkor minimum átlag felettinek fogsz számítani :D

2014. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De ha nem leszel égimeszelő, akkor sincs semmi gond. Az én párom pl. csak 160 centi, de nekem ő a tökéletes férfi. :) Tehát fel a fejjel, ha nem nősz meg, akkor sincs nagy vész, amiért érdemes lenne szomorkodni.
2014. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!