Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek ilyen emberek? Miért...

Léteznek ilyen emberek? Miért van?

Figyelt kérdés
Olyanok akiknek egész életébe nincsenek barátai de ha vannak is akkor is csak egy pár és utálnak velük lenni? Nem szeretik a társaságot? Mert én ilyen vagyok :/ Sokat voltam egyedül és hozzászoktam megkedveltem vagy nem tudom..van egy barátom suliba de nem szeretek vele lenni nem az hogy nem kedvelem csak ..Nem tudom :/ Nem járok társaságba ha hivnak akkor sem.Gyűlölöm tiszta szívemből a közösségeket. A diszkós kurv*kat a hülye kockahasas mutogató pávákat ah nem tudom ... Utálok,félek..Úgy érzem nincs senkire se szükségem.Sokat voltam egyedül,depressziós voltam/vagyok..De ez normális?

2014. nov. 10. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Azt írtad hogy depressziós vagy.. akkor szerinted? o.o

A depresszíó nem normális

2014. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÉN is voltam depressziós, ez miatt van! Először is miért vagy az? Mindegy. Egyszer túl lép az ember MINDENEN. Igen, mindenen! Higgyj nekem, nekem, aki tapasztalta! Túl léptem. Miért? Elegem volt abból az életformából. Abból a keserűségből. Hogyan gyógyultam meg? Hidd el, én is gondoltam, hogy nimcs szükségem senkire. De aztán egyre több barátnőm, barátom lett. Ők tudod olyanok, akik nagyon szeretnek poénkodni meg hülyülni. Így mindig sikerült nekik megnevettetni, együtt csináltunk hülyeségeket ( semmi komoly ), együtt nevettünk... Aztán rájöttem, mégis van szükségem valakire, hiszen olyan jó velük lenni.

Na meg ott a család. :) Remélem gyakrabbam fogsz járni barátokkal, hidd el, jó gyógyír, habár eleinte rosszul fogod érezni magad, vagyis inkább furcsán. Sok sikert!

2014. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Van ilyen, és természetes jelenség. De bizonyos fogalmakat azért tegyél helyre.

Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal.

Az egyedüllét nem vonja maga után a depressziót.

Aki depressziós, nem feltétlen magányos.

A legnagyobb társasági ember pedig lehet nagyon-nagyon magányos, akkor is ha nincs egyedül.

Ha jobban vágysz az egyedüllétre, akkor tedd azt, de a lényeg hogy essen jól, bármit teszel.

Egyébként minden embernek ajánlatos volna bizonyos időt eltöltenie egyedül, saját magával! Sok problémát meg lehet oldani, ha az ember odafigyel és törődik a belső énjével.

2014. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély segíthet: 137-00 ingyen hívható hétfőtől szombatig reggel kilenc és este kilenc óra között Telekom vagy T-mobile számokról, fülkéből is.
2014. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!