Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék ebből kilábalni?

Hogy tudnék ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy utálom az embereket,emellett önbizalomhiányos vagyok, már azzal sem foglalkozom hogy hogyan nézek ki (azzal az elvel,hogy én úgysem látom magam,mások véleménye meg nem érdekel,de ezzel csak egy 'falat'próbálok magam köré építeni). Korábban túlzott megfelelési vágy, ami már egy alsóbb szintre érkezett,mert már csak magamban folytom el ill. törődök bele,mert nem tudok megfelelni. Többszörös lenézés,amit nem egy tanártól kaptam és még néha a sulis "társaimtól"(pénztelenség miatt,3/4-ben jogtalanul). Önbizalomhiányra visszatérve, hogy szerezhetnék önbizalmat? Van egy barátnőm úgy érzem visszahúz önbizalomhiány kérdésben (ő is csak azzal rág,hogy ő így csúnya,meg úgy,családi gondjai stb., nyílván egy önbizalommalbíró lány jobban hatna rám,de nem akarok vele összeveszni mert más lánynak leszek a barátja,hűséges típus vagyok). Rátérek az emberek utálatála, nincs egy normális,kedves ember (ill. ritka), énközponti világ,bunkóak és lenézőek az emberek. Mindenki csak a pénzre hajt (és ez így van), az országból talicskákkal hordják ki a pénzt (mindegy, nem is akartam a politikára rátérni,elég,ha ez az Orsós van a trónon igasz magyar vírivel(NEM akarok senkit sem ezzel provokálni)).

A válaszokat előre is köszönöm,már ha lesz..


2014. dec. 3. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Így utólag: lány vagyok.
2014. dec. 3. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha utálod az embereket, minek akarsz önbizalmat? Az önbizalom a szociális élethez kell. A szociális életben rosszul érzed magad. Minek akarsz akkor benne lenni? Mutass be a világnak és kész.
2014. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magam miatt akarok önbizalmat.
2014. dec. 3. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányodról annyit írtál, hogy mások miatt nincs. Ne foglalkozz senki mással, és akkor nem lesz baj velük. Magadnak tanulj hobbikat, zenélj, sportolj, stb.
2014. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!