Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ebből végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebből végre kilábalni? Olyan mintha egy átok ülne rajtam.

Figyelt kérdés

Nemigazán tudom pontosan leírni.. Szóval folyton az történik , hogy mindig én vagyok a második , azaz aki a legnagyobbat bukik folyton. Amelyik lányhoz közelebb kerülök az nem a barátzónába tesz , hanem talonba rak instant , hogy majd 1x... , miután az aktuális szemétláda már jól kihasználta vagy csak pótléknak használnak.

Engem is értek már durva csalódások lányok terén , de 1-1 elutasítás sosem hatott meg különösebben. Átestem már jópár randin , és olyannal tényleg nem akarok összejönni aki nem vonz csak azért , hogy legyen. Mielőtt menne a dobálózás elég sok átlagos külsejű lány is volt , de nekem tetszettek , csak volt aki nem klappolt belsőre és fordítva.


A mostani helyzetemmel viszont nem tudok mit kezdeni. Úgyérzem árnyéka vagyok csak most önmagamnak , nyáron teljesen jól elvoltam szingliként is és úgy voltam , hogy majd egyszer összejön a dolog , nem siettetem. Sose volt még senkim. Most viszont teljesen felemészt a magány.. Nemrég összejöttem majdnem a legjobb lánybarátommal , de ő is inkább szenved a mostani kapcsolatában , pedig sokáig úgy volt , hogy inkább velem akar lenni.


Ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet? Végre megtapasztaltam milyen amikor valaki viszont szeret , aztán egy ilyen hülyeség miatt vissza lettem lökve az egyedüllétbe , amit nem igazán sikerül feldolgozni.Az összes barátomnak már van komolyabb kapcsolata/barátnője én meg egyre inkább úgyérzem egyedül maradok.. Szóval náluk is csak másodlagos vagyok jelenleg.


Nemtudom én mitől vagyok rosszabb mint a többi korombeli fiú , hogy nem találok senkit..Egyre inkább kezdem magam okolni és fokozódik bennem a harag(pedig nyugis fazon vagyok) is , amit nem tudok levezetni..Nincs nagy baj a külsőmmel és a stílusommal szerintem , nálamnál sokkal "rosszabb" emberek is találnak párt , akik guminőt sem érdemelnének nemhogy barátnőt.. Ha lehet szeretni az ilyen szemétládákat akkor engem miért nem tud senki? Egyetlen egy ember volt képes rá az is inkább szenved tovább , én meg nem bírtam többet csak barátként kezelni így megszakítottam vele mindent.


Bocs ,ha túl hosszú és zavaros lett , de most nem tudok semmit értelmesen megcsinálni

18/f


2014. márc. 8. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezzel. Várjál, aztán akinek kell, az úgyis megtalál. :) ne parázz amiatt mert a haverjaidnak van bnője neked meg nincs. Egy kettő, aki nálad bunkó és parasztabb fazonokkal jár, mikor te tényleg szeretnéd... Az nem érdemel meg téged. Szerintem.:)

Várj, aztán az élet eléd dobja akit kell. :)

15/l

2014. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Várjál, aztán akinek kell, az úgyis megtalál. "


Azért ez elég egy nőies gondolkodásmód, tekintve, hogy a férfiak kezdeményeznek az esetek 90%-ában, így ha egy srác a babérokon ül, nem fogok hozzá bekopogtatni a nagy Ő, hogy "Helló, itt vagyok!"

2014. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Határozottság hiányzik elég erősen. Aki hagyják, hogy talonba tegyék és csak másodhegedűs legyen, az NEM FÉRFI! Ha ismerkedsz egy lánnyal jó előre tisztázni, hogy te nem akarsz másodlagos, kispados játékos lenni és ha ezt ő nem képes tisztelni, akkor mehet a fenébe.


Nem érdemes finomkodni a puncikkal, mert a vége az lesz, hogy 25 évesen is szűz maradsz. (Természetesen nem azt mondom, hogy tárgyként kell kezelni őket, de ha TE tudod, hogy mit akarsz, akkor tessék határozottan kiállni a célod mellett és nem hagyni hogy hülye puncik kihasználjanak)

2014. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez azért van mert nem jössz be nekik igazán! Én is ebben a cipőben vagyok :/
2014. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dehogy szoktam én "várni". Legalábbis már kinőttem belőle pár éve. Szoktam én jelezni , hogy nekem ő kell , de azért lerohanni egy vallomással mégse lehet senkit rögtön..


De lehet , hogy így se vagyok elég határozott...

2014. márc. 8. 15:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgyértettem , hogy nem fogok ezen feszengeni , hogy én most barátnőt keresek. Ha adódik alkalom akkor persze , hogy élek vele és elhívom valahova
2014. márc. 8. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, te egy értelmes és érzékeny fiú vagy, ami nagyon jó, és nagy érték.

Teljesen megértem, ahogy érzel, igaz, én nő vagyok, és idősebb is vagyok nálad, de én is sokszor pont így érzem. Engem is nemrég dobott valaki, ráadásul egy rosszabb helyzetért. Nagyon hasonló szituban, ahogy téged, csak egy még sokkal rosszabb helyzetért. Nem is értem a mai napig sem.

Én sem tudtam még kiokoskodni, hogy pontosan mit kell tenni, de azért, mivel idősebb vagyok, egy-két dologra már rájöttem:

1. lesz olyan/lesznek olyanok az életedben, akinek te vagy az első és legfontosabb.

2. 18 évesen még nagyon korai lehúzni a rolót bármilyen kérdésben is.

3. ha nagyon félsz valami helyzettől, az fog örökösen ismétlődni az életedben, mert valami teljesen érthetetlen módon mindig bevonzod.

4. ne hagyd magad letörni egy kudarctól se. Maradj nyitott, de próbálj elsőre kicsikét kevesebbet adni magadból, ne szeress bele az illetőbe, míg ő is meg nem nyílt neked. Így könnyebben továbblépsz, ha valami helyzet nem úgy alakul, ahogy szeretted volna.

5. Maradj mindig kezdeményező és optimista. Tényleg lépj tovább könnyű szívvel, higgy benne, hogy jön a következő (mert jön).

2014. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!