Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok egesz nap kedvtelen?

Miert vagyok egesz nap kedvtelen?

Figyelt kérdés

2. eve elek kulfoldon, jelenleg babysitter vagyok, ami azt jelenti, hogy hetfo-kedd-csutortok-penteken csak delutan 4-tol vagyok a gyerekekkel, meg reggel en ebresztem oket es en csinalok nekik reggelit. Ez eddig oke, de napkozben, amikor egyedul vagyok, nem csinalok semmit, csak fekszem az agyamban, sorozatot nezek, pizsiben a takaro alatt, es nagy nehezen szedem csak ossze magam, mikor a gyerekekert kell menni. Emellett iskolaba kellene jarnom, de 3 hete nem voltam, mert a hazihoz sem volt kedvem, meg az emberekhez sem, mert nem szimpatikusak... es bevallom, itt egy baratom sincs, csak az otthoniakkal tartom a kapcsolatot.


Eddig legalabb az iskolan kivul a napi dolgokkal torodtem, pl mosas, rendrakas a szobamban, de ezen a heten erre sem birom ravenni magam, es hihetetlenul idegesit, hogy nem ertem, mi a fene van velem. Otthon folyamatosan porogtem, nem birtam leallni, es bar iskola teruleten ott sem voltam motivalt, azert ennyire nem volt veszes a helyzet.


Van valami tippetek, hogy hogy a fenebe szedjem ossze magam ? Erdemes lenne elmennem pszichologushoz ? Depressziora nem gyanakodnek, nem mondanam magam rosszkedvunek, csupan erdektelennek, kedvtelennek, motivalatlannak.



2014. dec. 5. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

válts családot,várost, országot, egy új hely biztos motivalna.

en is voltam bébisintér, és igazán tartalmasan töltöttem ki a szabadidőmet. a nyelvsuliból lett a legtöbb barátom, de interneten is ismerkedtem

2014. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szeptemberben jottem uj helyre, szoval kotve hiszem, hogy ezzel, vagy a csaladdal lenne baj. azert koszi a valaszod
2014. dec. 6. 10:51
 3/4 biztoshogynembiztos válasza:

A kõvetkezõ dolgokat figyeldd meg , talàn segìteni fog!

Elõször is figyelj oda a levegõvètelre.Az emberek 90%-a, nagyon ritkàn vesz teli tüdõvel levegõt.Ami kevesebb oxigèn bejutàsàt eredmènyezi a vèràramba, ami kevesebb energia termelôdèsèhez vezet.

Màsodszor, a tv nagyon jól le tudja kötni a figyelmedet, viszont pont úgy mûködik mint egy örvèny, ami az energiàdat elszìvja.A szem mûködèsèhez energia kell.Ahhoz, hogy beazonosulj egy adott film törtènèsèvel, szintèn energiàra van szüksège az agyadnak.A szemben öszpontosul, ès vezetõdik ki a legtöbb energia.

A megoldàs az lehet, ha könnyen emèszthetõ tàpanyagokat kezdesz el magadhoz venni, ès enni!

Mint pl.a llegjobb a búzacsìra!!Jobb mint egy kv!Mert szinte azonnal beèpül a szervezetbe mint energiaforràs.Több folyadèk, lehetõleg vîz.

Tisztàzd magadban mit szeretnèl, ès mit nem.

Ne legyen lelkiismeret furdalàsod semmi miatt, mert az is rengeteg energiàt elvesz!Lèpj túl a múlton, ès minden nap kezdj egy új napot!Ne vètózd magad semmièrt!No prblem!;)

2015. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy: honvágyad van , családra vágysz (saját) többet kéne mozognod , több helyre eljárni , ismerkedni! :)
2015. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!