Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kedvtelen a hörim?

Miért kedvtelen a hörim?

Figyelt kérdés
nem eszik,nem iszik,egész nap ül a wc gurigában ami be van téve neki :S pedig most hoztam be neki paradicsomot,uborkát,paprikát... gyümölcs sem kell neki, szilva-barack..magot is adtam, rá sem szagol.
2011. aug. 10. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Úristen!

Na én ilyeneknek nem adnék állatot!

Szerinted,ha egy állat nem eszik,nem iszik, nem 99%,hogy beteg???????????

Orvos!!!!!!

2011. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked nem való állat ...

Egyértelmű , hogy beteg , vagy még fél ..

2011. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:

Nem kell mindjárt pánikba esni. A mi hörcsögünknek foltokban hullott ki a szőre, fél szeme begyulladt, ideiglenesen megvakult, a hátsó fele is véres volt, nem mozdult, aztán ennek már jó pár hete és kutya baja pedig messziről sem látott orvost... Na jelents fel.

Mi porított szőlőmagot adtunk neki, piros gyümölcsöket és yoghurtot, kefirt, tejfölt... Általános immunerősítők. Ja, a szőrét csalánteával kezeltük. De mondom, a tejtermékeket a legtöbb szívesen eszi, sőt kedvence, és gyógyítja is nagyon. Ja igen, és a miénk imádja a mazsolát is, betegen is ette, de oda kellett vinni szegény elé a tálkát, mert nem bírt járni se. De már virul! :)

Sok sikert... Persze viheted orvoshoz is, ha semmi nem segít, tényleg muszáj lesz. Am mennyi idős?

2011. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!