Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyton szomorúnak, letargikus...

Folyton szomorúnak, letargikusnak tűnök. Miért?

Figyelt kérdés

Az tény, hogy hajlamos vagyok a gondolataimba merülve bambulni (:D), de ezt mások is szokták, tőlük mégsem kérdezik meg naponta, hogy mi a baj, vagy hogy történt-e valami rossz...

Felvételen én is láttam már magam kívülről, és döbbenet, de konkrétan depressziósnak tűntem, pedig a hangulatom kimondottan jó volt - mint általában. Mások szerint nagyon merev és kifejezéstelen az arcom, és most már én is egyetértek velük. A legbosszantóbb, hogy egyébként egyáltalán nem vagyok egy szürke passzív valaki, kifejezetten életvidámnak tartom magam, de ez valahogy nem látszik, ami, hát... nem túl attraktív.

Mégis mitől lehet ez? Igyekszem majd változtatni, de ha csak egy rövid ideig nem figyelek oda, máris letargikusnak tűnök, és arra eszmélek fel, hogy kérdezgetnek, hogy mi baj.

Lehetséges, hogy az ok az elég unalmas napi közegem?



2014. dec. 7. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Óóó, mintha csak én lennék :D Sajnos nem tudsz túl sok mindent tenni, csak figyelni, hogy el ne bambulj és mindig beszélgess valakivel, vagy figyelj valakire.

A miértjét én se tudom, egyszerűen ilyenek vagyunk. Mondjuk mikor másokat látok így, nehezen hiszem el, hogy tényleg semmi bajuk. Nem értem az egészet.

2014. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tudatosan többet mosolyogni, akár buszon, utcán, bárhol. Na, nem úgy, mint a tejbetök, de egy halvány mosoly bárhol belefér. Lazítsd el az arcvonásaidat, a szemöldököd körüli izmokat, ez már sokat segít. Amúgy meg, aki ismer, csak tudja, hogy jókedvű vagy. :)
2014. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!