Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen típusú emberek...

Az ilyen típusú emberek tényleg komolyan szeretnének levelezni? Levélben ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam pár ilyen kérdést, és mivel én nyitott vagyok az ilyen jellegű beszélgetésekre, szívesen szoktam oda írni, hogy ha kedvük tartja, írjanak.. A legtöbb szépen kifejtett, körbeírt kérdés, amit az ember úgy értelmezhet, hogy az illető nem csak 1-2 szavas szókinccsel rendelkezik...


Erre ír az illető egy szép kifejtett kérdés után, a válaszra ennyit: " van komoly témád?". Se szia, se semmi... na most az ember ilyenkor mit gondoljon? Aki még arra sem képes, hogy írjon egy sziát, vagy valamit, akármit, vagy legalább egy értelmes mondatot, az hogyan gondolja hogy bárki is szívesen leáll vele levelezni???



2014. dec. 8. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik komolyan gondolják, én is voltam már így valakivel. Egy téma kapcsán írt privátban valaki, hogy volna -e kedvem arról a témáról beszélgetni vele. Ezt szépen kereken ki is fejtette. Felvettük egymást skype-ra.

Odáig eljutott, hogy köszöni tud, de tök mindegy mit írtam neki, mindenre csak egyszavas válasz érkezett. "ok", "jaja", még a nem eldöntendő kérdésre is csak igennel vagy nemmel felelt. :-D pedig elvileg ő akarta kibeszélni a problémáit, mégis ha kérdeztem pl. olyant, hogy "neked is volt olyan, hogy....". csak annyi a válasz, hogy "volt". Aztán úgy gondoltam nem erőlködök tovább, hogy én beszéltessem. Nem értem miért van ez egyeseknél.

2014. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 homo ludensz ***** válasza:
Nálam meg ott a bibi hogy ha eljutunk odáig hogy skype-n beszélgetünk arra kell vigyáznom hogy a másik fél is szóhoz jusson. Azért nem rögtön alakul ki egy webkamerás beszélgetés legalábbis nálam mert a PC.-m is a Tv.-m is webkamerás s így az intim életterem is láthatóvá válik a partner számára. Érdeklődve keresem én is az olyan levelezőkkel az ismeretséget amiben az érdeklődési körünk sok tekintetben megegyezik és nem egy két alkalomra gondolok.
2014. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a " szia mizu " - nál soha nem kaptam többet. :) Most komolyan, erre mit reagáljak egy idegennek? Ha ő akar beszélgetni , miért nem mesél egy kicsit magáról mondjuk? :D
2014. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firedoom ***** válasza:

Eddig azt vettem eszre, felteve ha valaszol, akkor is csak tomondtaban mint ahogy az elhangzott mar. Eroltetni kell a beszelgetest. A masik veglet meg az amikor megallas nelkul irogat itt is ott is. Nem hagy levegohoz jutni es teljeyen kikeszit, minden bajat rad haritja es mindenre azonnal var megoldast.

Ismerkedesnel, nem artana, hogy az alapokat mindegyik fel elmeseli magarol es jobb esetben a kerdes feltevoje ir elosszor.

2014. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sokan keresnek meg szex, szerelem témakörben privát üzenettel. Jellemzően kérdésekkel. Vissza szoktam kérdezni, meg szoktam kérni az illetőt, hogy meséljen egy pár szót magáról. Na, itt legtöbbször el is akad a bicikli, hiszen ők azt várták, hogy szépen megoldom a problémájukat. Helyettük.
2014. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen van aki komolyan gondolja.

De nagyon kevesen.

Én pl. sokszor kiírtam már,hogy szívesen barátkoznék,barátnőt keresnék,de 1-2 levél és eltűnnek,vagy a személyes találkozás előtt tűnnek el.Eddig 1 kivétel volt....vele jóban lettem.

35/n

2014. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd vissza nekik azt, amit ide írtál.
2014. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!