Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van Debrecenben valami klub...

Van Debrecenben valami klub az ilyen fiataloknak akik antiszociálisak de barátkozni szeretnének?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok de szerintem nem én vagyok az egyetlen. Összegyűlhetnénk néha beszélgetni, új barátságokat kötni:)
2013. júl. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Antiszociálisak klubbja XD besirtam :DD
2013. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalomzavarban vagy, aki antiszociális, az nemigen akar barátkozni, még a hozzá hasonlókkal sem.
2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Gondolom ugy ertette,hogy nehezen oldodik fel,csendesebb visszahuzodobb tipus...

Es miutan en is ilyen vagyok,nem szivesen vagyok egy tarsasagban a nagyszaju,magabiztos emberekkel(nyilvan a kotekedesek elkerulese erdekeben,ez a 2 tulajdonsag nem tarsul mindig egyutt)

2013. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki nehezen oldódik fel, az nem antiszociális...

Na tegyük fel, hogy adott egy csoport nehezen feloldódó fiatal egy klubban. Meddig nézegetik egymást, míg valaki végre kezdeményez? Aki szótlan, csendes típus, és a többiek is, miről fognak beszélgetni, miután azt megbeszélték, hogy nehezen oldódnak és csendesek?

Nem gúnyolódok, ne értsetek félre, csak elég nehezen képzelem el a szitut. Erre a problémára nem ez a klub a megoldás, hanem egy kis önbizalom szerzés és nyitás a külvilág felé. Nincs mitől félni, más is ugyanolyan ember, mint ti, a nagy szája meg csak egy nagy száj, lehet, hogy nincs mögötte semmi (sőt, az a gyakoribb!). Bátorság, fiatalok!

2013. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szó amit keresel: aszociális
2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen!! például itt vagyok én. 16/f
2013. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod. 19/f
2013. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz.17l
2014. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!