Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van ez velem? Lany...

Miert van ez velem? Lany letemre nem tudom kimondani senkinek hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Annak sem akit tenyleg teljes szivembol sem tudom kimondani,a kutyamnak es a lovamnak mondtam mar de embernek oszinten nem tudtam. Mi a baj velem? Amikor anyu vagy apu mondja nekem annyira kinosan erzem magam sot ha leirjak uzenetben meg akkoris. Nem vagyok normalis? Kerlek normalis valaszokat irjatok 17/L

2014. dec. 8. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mondják már régóta a szüleim, hogy szeretlek és én sem nekik. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást.
2014. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez neked személy szerint egy nem működő dolog.

Ha valakinek ki akarod mutatni a szereteted, nem tudod valahogy tettlegesen megtenni? Egy öleléssel vagy egy szép, visszafogott mosollyal.

2014. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt divatban ennek állandó mondogatása.És az ölelgetés sem.Ezért pl.ha amerikai filmekben vagy másoktól ilyet látok,hallok az mindig nyálasnak tűnik számomra.
2014. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szeretlek kicsim, a nyálas amerikai filmekből jön. Én sem nagyon szeretem mondogatni, aki könnyen mondja, annak semmit nem jelent.
2014. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.Fölöslegez ezt egyfolytában mondogatni.Különben is egy gyereket ilyen tekintetben nem lehet becsapni.Azt úgy is érzi ha szeretik.
2014. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rám nem igaz az, amit korábban írtak. Régen nekem sem mondta az anyukám, hogy szeret. Más dolgokkal próbálta éreztetni, de soha nem mondta és szörnyű érzés volt. És én is képtelen voltam mondani.

Gimiben lett egy padtársam, aki mindenkit ölelgetett és ő mondta nekem azt, hogy szeret. És nagyon kínosan éreztem magam ettől és sírni tudtam volna, és belegondolva azért, mert nem tőle lett volna a legjobb ezt hallani. Aztán elkezdtem mondani az anyukámnak. És ma minden nap mondjuk. És nagyon jó érzés és egyre jobb.

És ez az osztálytársam megváltoztatott, mert most már meg tudom mondani azoknak, akik fontosak nekem, hogy szeretem őket. És szeretem megmondani, mert tudom, hogy milyen jó érzés hallani.

Az anyukámon kívül nem mondom mindenkinek minden nap, de mondom.


Szerintem normális vagy, csak nem jó, hogy ez van veled. Én kívánom, hogy megoldódjon ez, mert szerintem fontos és jó dolog megmondani valakinek, hogy szeretjük.

2014. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben vagyok.


Igaz, én állatoknak se mondom.


Ha családból ezt kérdezik:Szeretsz?

Leginkább fognám magam és kimennék a szobából.

És persze kínosnak érzem.


Ha átölelnek a családból,kissé kínos,hogy nem ölelek vissza.


Mondják,hogy a fiatalabb családtagot néha megsimogathatnám,megölelhetném. Nem teszem,mindkettő idegen.


Ölelés akkor,ha játékból,mert feltartom játékból.



20 múltam.

2014. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, aki nekem nem mondja, annak én sem.
2014. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én se mondom ki. családban nálunk nem szokás, barátokkal se nagyon. fiúk közül pedig eddig talán 3-an mondták nekem, de én majd esetleg csak akkor fogom, ha 100%-ig biztos leszek benne, nehogy hiteltelen legyen. de lehet, akkor se, ezt érezni, én se érzem szükségét, hogy így konkrétan szavakkal ki legyen mondva.
2014. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexikézzél akkor sokat.
2014. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!