Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek kimondani a páromnak azt, hogy szeretem? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
egy fél éve lett vége egy komoly(3éves) kapcsolatomnak, ahol elég komoly lelki sebeket szereztem, sokáig nem is tudtam talpra állni. Egy hónapja jöttem össze a mostani párommal, imádom, minden jó, és szeretem nagyon, de akármikor érzem, hogy ki akarom neki mondani, nem merem, mintha attól félnék, hogy azzal, ha kimondom valamit elrontok.Nagyon megvisel, ez a helyzet pláne hogy ő már sokszor kimondta.
2013. nov. 8. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, velem még nem volt ilyen. o.O

Mondjuk én amúgy is egy 'ami-a-szívén-az-a-száján-is' típusó ember vagyok, sose volt azzal problémám, hogy őszintén beszéljek az érzéseimről.


Nyilván az előző kapcsolatod miatt szorongsz még egy kicsit, de remélhetőleg ez idővel javul majd.

2013. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztad még fel az előző csalódást, és alacsonyan van az önbizalmad. Félsz kitárulkozni, mert úgy érzed, akkor sérülni fogsz. Az ilyen félelmeket kezelni kell, különben egyre inkább belemászik az életedbe. Beszélj róla, légy őszinte, és ne hagyd, hogy az ilyen félelmeid föléd kerekedjenek.
2013. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
erről már beszéltem a párommal, aki szerencsémre nagyon megértően kezelte és nagyon türelmes, azt mondja, neki többet ér az, hogy érzi hogy szeretem, én mégis fontosnak látom azt hogy ki is mondjam neki.
2013. nov. 8. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben, de akkor is erősödj meg, mert az a tapasztalatom, hogy az ilyen sebek okozta félelem komolyabb kihatással lehet az életedre annál, hogy nem tudod kimondani, hogy szereted. Ez főleg igaz, ha nem akarsz tudomást venni róla, és elnyomod magadban.
2013. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!