Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ha egy 15-16 éves lány...

Fiúk, ha egy 15-16 éves lány egy buliban van és senkitől sem fogad el alkoholt, míg a barátnői berúgnak, pasiznak meg ilyesmi, arra később hogy néztek?

Figyelt kérdés
Jól tette, hogy nem fogadta el, még úgy is, hogy nem lett ettől "menő"? Mit gondoltok azokról, akik a bevállalóságukkal hívták fel magukra a fiúk figyelmét?

2014. dec. 9. 17:13
 1/10 A kérdező kommentje:
csak érdekelne, hogyan vélekedtek erről
2014. dec. 9. 17:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a paplan. Megjegyzem azok a fiúk, akik ilyen helyekre járnak valószínűleg nem a csöndben merengős lányokat preferálják, hanem a bevállalós macákat, akiket potenciálisan fel lehet csinálni a klotyóban. Ezeknek a helyeknek a legfőbb szerepe a húspiac, tehát ha te nem viselkedsz árúként, akkor nem is fognak úgy kezelni. Ha olyanok elismerésére vársz, akik a gyámoltalan, szende hercegnőt keresik fehér lovon, akkor ne a helyi dizsibe menj...
2014. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké :)
2014. dec. 9. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

minden fiúnak más a véleménye, ha a kérdésed valójában azt jelenti hogy van-e olyan fiú aki így is elfogad téged és szeretni tudna, akkor igen, van mindenféle fiú, tehát nem kötelező azt tenned mint másoknak.


hogy később mi a vélemény, azt később kell nézni, mert lehet hogy 16-17 évesen "ellenmenő" nem ezt csinálni, de eltelik pár év és hiretelen rájön az illető hogy neki mégis az kell.

bármit is választasz, a múltat nem lehet megváltoztatni.

2014. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet vállaltan nem inni, a mi társaságunkban is van egy fiú, aki soha nem iszik és nem is cigizik. Őt nagyon bírja mindenki, mert bár nem csinál ilyeneket, de nem is nézi le azokat, akik igen. És ettől lesz jófej. Szóval szerintem ahhoz, hogy elfogadjanak olyannak, amilyen vagy, te is fogadd el, hogy a többi lány meg iszik és pasizik, és ne ítélkezz felettük. Menő az ivástól szerintem senki se lesz, és sajnos teszünk részegen olyasmit, amit később megbánunk, de ez mindenkinek a saját felelőssége.
2014. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Én sajnos mindig olyan csajba botlottam, aki nem fogadott el semmit, furcsállta, hogy egyáltalán mit akarok tőle, nem hogy dugni akarna. Szóval én nagyon is lenézem ezeket a csajokat.
2014. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En no vagyok, felnott es en sem fogadok el senkitol alkoholt buliban. Az a lany nagyon jol es bolcsen dontott. Az pedig, hogy a fiuk mit szolnak az ki a banatot erdekel?

Nem csak azert tette jol, mert nem rugott be, hanem azert mert vannak olyan ostoba es neagyisten rossz szandeku fiuk is, akik direkt valamilyen szert/drogot tesznek az italba, amitol a legrosszabb esetben meg is lehet halni.

Ti nem neztek tv-t/hiradot? Hany olyanrol lehet hallani, hogy leitattak valakit, jobb esetben "csak" kiraboltak, rosszabb esetben megeroszakoltak. Sajnos nem lehet bizni meg egy a lannyal egykoru fiuban sem, ha pedig idosebbek is vannak a buliban akkor meg plane nem!

2014. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző, azért a pultnál látod, hogy öntik ki....

Kicsit túlspirázod.

2014. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 10. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:

8.-as! Látom téged még soha nem zsebeltek ki. Azt is érezni kellene, nem?

Amúgy meg nem tudod minden pillanatban a pulton kapott italokat szemmel tartani, nem is azért mész szórakozni, hogy kiguvadt szemekkel figyeld a poharadat. Azt sem amelyiket te vettél. Amúgy meg általában a buliba táncolni mennek az emberek és azt nem a pult mellett csinálják, valamint ha meghívnak nem ugrassz a pulthoz, hogy ő fizet, hanem odaviszik neked. Nem hiszem, hogy sűrűn jársz mostanában discoba...

2014. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!