Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1kupica pálinka mennyit...

1kupica pálinka mennyit jelent egy alkoholt egyáltalán nem fogyasztó embernek?

Figyelt kérdés
16/L

#lány #pálinka #kupica #első alkohol fogyasztás
2014. aug. 28. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
1 kupica pálinkát pontosan...:D
2014. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy kupicát.

Belehalni nem lehet.

2014. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kedved lesz, de semni több. 16 évesen inkább még se.
2014. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem valami sokat, megérzed, de ennyi. Legalábbis velem ez volt. Igazából nem sokat változott, nagyon ritkán, nagyon keveset iszom. 1 felest épp megérzek, 2-t főleg, 3-nál pedig abbahagyom, bár akkor sincs bajom, de azért már kicsit szürreálisabb menni, ha ez kívülről nem is látszik... Nyilván azért függ a pálinkától, a környezettől, testsúlytól s mit evett az ember... De furcsállnám, ha valaki berúgna ennyitől, bármilyen ártatlan kezdő is. Bár az emberek sokfélék, én már kevés dolgon lepődök meg igazán.
2014. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
mintha egy üveg sört innál meg.... szerintem,hasonló.lehet mosolyogni fogsz egyet.Mondjuk én nem szeretem az égetettszeszes italokat.Leszámítva a Wihsky-t.
2014. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha soha nem ittál, akkor a kupica (2 cl) pálesz laza csuklóval gallér mögé legurítása fulladási rohamot fog okozni, amin a társaság harcedzettebb tagjai igen jót szoktak mulatni.
2014. aug. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz delíriumos állapotban fetrengeni tőle. :)

Egy kicsit ellazulsz, vigyorogsz, és fél óra múlva már nem fogod érezni a konkrét hatását.

2014. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább lesz tapasztalata az illetőnek arról, hogy milyen.
2014. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jókedv, sok vigyorgás, kicsit belassulhat tőle az agyad, hosszabb lesz a reakcióidőd. Nekem egy gyengébb pálinka mellé még kell 1-2 sör hogy jobban megérezzem. (nem kell lepontozni, ez volt a kérdés) 16/L
2014. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!