Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma csúnyán átvert egy roma...

Ma csúnyán átvert egy roma asszony?

Figyelt kérdés
Tényleg évek óta egy kéregetőnek sem adok cigarettàt,pénzt...de ma valahogy mégis adtam egy öregasszonynak cigatettàt.Utàna mondta,hogy jósol nekem...mondom oké...nem is értem magam miért mentem bele...eleinte hizelgett. ..meg hablatyolt h milyen jó dolgok fognak érni ma délutàn . .meg szerencset hoz ràm...mondja vegyek elő apró pénzt....tegyem a tenyerembe folytatta h minden ujjamra kaphatok 10 férfit de nekem nem kell akàrki...meg baba arcom van..fujjam meg a penzt...majd vegyek elo papir penzt elovettem tenyerembe majd gyorsan osszehajtotta es rakopott de ugy hogy osszecsulàzta direkt elotte mondtam neki hohy adja vissza elkezdodott a vita mondta h vegyek elo mrg papir penzt..hat nem vettem meg szerencsere nem volt nalam ...mondom adja vissza nem adta bar mar osszenyalazta ramjott az undor es lehuzott pofatlanul 550 ft-tal szemtol szembe ennyire romlott hogy lehet valaki ? Elotte meg panaszkodott h nyitott szivvel szuletett az unokaja ...hogy lehetek en meg ennyire hulye!!!!!27 n
2014. dec. 10. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát jó hülye vagy :D
2014. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Utana elindultam mert nagyon felidegeltem magam...es kb vigyorogva elindult mondom majd megveri az Isten...de ertitek szemtol szembe osszehajtotta a penzt es nem adta vissza...undorito...na tanultam az esetbol nagyon is
2014. dec. 10. 21:27
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál, ahhoz kell neki a pénz hogy nézegesse meg jósoljon belőle aztán visszaadja? Legalább nem 20000-est adtál neki ;)
2014. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt ma velem komolyan....nem is ertem magam.. Mindig hatarozottan elkuldom akik penzzel v cigi keregetessel jonnek..ma meg..pff csak nyomta a szoveget tiszta hulye vagyok de ahogy osszenyalazta a penzt az valami ritka undorito volt...mostegjonban utalom a ciganyokat
2014. dec. 10. 21:33
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
De komolyan...pénzt adsz egy cigánynak? Hát eszednél vagy te? :D De ilyet még magyar emberrel sem csinálunk. Még ismerősnek is 2x meg kell gondolni hogy adsz e nem hogy vadidegennek az utcán.
2014. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Meg jo h nem tobbet ez igaz...
2014. dec. 10. 21:33
 7/26 A kérdező kommentje:
Hulye vagyok..nincsennek ra szavak...pedig sosem csinaltam ilyet
2014. dec. 10. 21:34
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez volt a tanulópénz, elég olcsón megúsztad.
2014. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Akkor ezeknél ez betanult sablon mondóka. Nekem is ugyan ezt mondta a cigány, szó szerint. Pénzt viszont nem kapott! Persze jóslàst sem akartam hallani, de olyan erőszakos volt, hogy rámragadt mint egy pióca.
2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igazi belek voltál. Ügyes vagy! De legalább tanultál valamit, de sajnos a magad kárán. Az ilyenekre még csak nem is szabad ránézni, nem hogy cigit adni neki! Általában az a beetetés, hogy kér cigit, aztán jön a sablon szöveg és a végén a kirablás... Örülj neki, hogy ilyen olcsón megúsztad.
2014. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!