Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek én, ha kikészit...

Mit tehetek én, ha kikészit idegileg az új szomszéd asszony? Roma család sok gyerekkel. A ház az önkormányzat tulakdona.

Figyelt kérdés
Más szomszédodt is zavarnak.A gyerekeik (6),egész nap szaladgálnak körbe körbe az emeleten.A szomszéd néni szólt nekik h csendesebben ,és az anyuka orditozott hogy megveri.Az én ajtóm elé a gyerekeit küldi hogy kiabáljanak hogy k.rva!Mert hogy engem nézeget az ő férjecskéje.Eddig ez a ház csendes volt ,sok az idős ember.De ma az ő hangjukra kell felkelni.Nagyon tanácstalan vagyok!
2012. jún. 21. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy elköltözöl. Lehet mindenféle praktikákat bevetni, amik talán ideiglenesen be is válnak, de tartós megoldás sohasem lesz. Az ilyen cigányok olyanok, mint a macskák: összekakálják a kertet, nyávognak éjjel, de nem lehet őket tartósan elüldözni, és ha az egyik elmegy, jön a másik.
2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Fogjatok össze a szomszédaiddal.Ha van,akkor a házmester mit szól a kellemetlen lakoshoz?Vele kéne beszélnetek.Sok sikert!
2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aláírást gyűjteni és panaszt tenni az önkormányzatnál. Rakják őket máshová. Feljelenteni becsületsértésért, agresszióval fenyegetőzésért, vagy össze fognak a lakók-ami nem fog megtörténni-és pokolian helyrerakni őt is meg a kölykeit is. Csak azért csinálják mert senki sem lép fel erélyesen. Mellettem is laktak ilyenek és simán leugattam őket, amilyen idegroncs voltam már semmi nem érdekelt. Nálunk a szomszédok is ugattak rendesen, úgyhogy ilyenkor egy idő után befogják mert csak addig nagy legények, amíg nem ütköznek bele olyanokba, akiknek nagyobb a töke, mint nekik. Rossz spinék mellé költöztek. Szerencsére azóta elhúztak.
2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Még annyi,hogy ha fenyegetőzik a hatóságokhoz is lehet fordulni,bár én félnék a rokonoktól.Ezek bármire képesek.Csak óvatosan.

2.válaszoló

2012. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy kiderűljön hogy én is benne vagyok,ha sikerűl...
2012. jún. 21. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd fel a férjet, akkor kidobja az asszonyt, az viszi a kölköket és csend lesz.
2012. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezzel a hozzáállással, ne is várj csodát.

Vagy összefogtok mindannyian, és elértek valamit, vagy fogadjátok el. De az, hogy sunyiba kivágod magad, gusztustalan. Gondolj csak bele, ha minden szomszédod ezt tenné. Nem sumákolni kell, hanem keményen fellépni.

2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
így van keményen! félek a rokonoktól? miért mit csinálnak? nem tudod megvédeni magad? ha erőteljesebben fellépsz úgy megijednek, hogy helyben összecsinálják magukat.csak addig van nagy szájuk, míg látják fél valaki tőlük.kérd meg valamelyik nagydarab barátodat és pár barátját, hogy menjenek oda és közöljék az asszonysággal, hogy vagy viselkednek vagy a kölkei után repül a gangról ha még egyszer bekiabálnak és sértegetnek. Egyébként az önkormányzat kiköltöztetheti őket ha zavarják a lakóközösséget és MINDENKI nyilatkozik, hogy képtelenek a közös együttélésre és a ház szabályait betartani.
2012. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Az könnyen pofázik, akinek nem kell utána együtt élni velük, meg elviselni a bosszújukat. Mert ilyen a cigány, nem lehet tőle elvárni az emberi viselkedést. Először is egy hatóság sem fog fellépni azért, mert hangosan járnak vagy beszélnek a gyerekek. A lakóközösség SOHA nem fog együtt fellépni, mert mindenki azt várja, mit tesz a másik, hogy neki ne kelljen. Ez borítékolható.

És igen, tartani kell a veréstől, mert a cigány életének része az erőszak, vagyis a tekintélytisztelet. Nem fognak meghátrálni, tehát hosszan tartó háborúra készülj fel.

Az önkormányzatot ez nem fogja érdekelni, amíg fizetik a számlákat és nem lakják le a berendezést, és nagyon jól ki tudják ezek dumálni magukat.

2012. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az könnyen pofázik, akinek nem kell utána együtt élni velük, meg elviselni a bosszújukat


ezért van nagy pofájuk mert meghunyászkodtok. Tudom miről beszélek két szélső szomszédom cigány. Nincs semmilyen bosszú a közhiedelemmel ellentétben ezek sem akarnak börtönbe menni, és ha valaki kellően határozott akkor betojnak mert alapvetően gyávák. És az önkormányzat még a saját tulajdonukból is kiteheti ha a közösség szerint élhetetlenek.

2012. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!