Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan használhatnám az agyam...

Mondmeg miaz kérdése:

Hogyan használhatnám az agyam maximumát amivel egyedi dolgokat tudnák csinálni?

Figyelt kérdés

Van nagyon sok ember, aki tud természetfeletti dolgokat, valahogy ők is megtudták hogy nekik van ilyen adottságuk.

Én az agy határtalan tudományával szeretnék egyedi lenni aki esetleg tárgyak reptetése etc.. valami ilyesmire gondolok.



2014. dec. 15. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
csak akarat kérdése,ha jól levezeted magadnak akkor érteni fogod h hogy mozgatják a tárgyakat stb
2014. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én egy Magyar helyesírás szabályai könyvvel kezdenék a helyedben. Utána szép fokozatosan jöhet a többi.
2014. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok papírrepülőt reptetni.
2014. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne akard használni.

Ha jól tudom, az überordenáréintelligens emberek elég gyakran küzdenek mindenféle defekttel. (Általában véve: mennél magasabb az intelligenciaszintjük - ami az agyuk kihasználtságából fakad -, annál nagyobb a mentális megbetegedés veszélye.

Nnomost, az átlagember valami 6%-ot használ, ezek a szuperek meg hetet. És már így is eléggé pácban vannak! Akkor képzeld el, mekkora lenne ez a valószínűség mondjuk 10%-nál? 100%?

2014. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mútkor a peti azt mondta nekem, az anyukája állandóan csészealjakat reptet
2014. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 ők már nem is pácban vannak, hanem mártásban!
2014. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tárgyakat mozgatni még a majmok is tudnak, sőt a macskák is, de ők csak kisebbeket

a telepátiát alacsony szinten szinte mindenki használja, azonban sokan magasabb szinten is próbálkoznak vele, de a dekódolásával már problémák vannak.

2014. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!