Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek megesett már? Mitől...

Veletek megesett már? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, veletek volt már úgy hogy tök rosszul éreztétek magatok a viselkedésetek miatt?Mármint a probléma a következő: nagyon szeretek beszélgetni, általában mindenkivel szóba állok, viszont akkora hülyeségeket hordok össze hogy az valami hihetetlen. Mindenféle idiótaságot beszélek, nevetek össze vissza (pedig alapjában véve meg egyáltalán nem vagyok az a típus ) ez főként akkor van ha olyannal beszélgetek akivel azidáig még soha vagy igen ritkán beszéltem, de néha még olyannal is ez van akivel nap mint nap találkozok. És a legrosszabb az egészben hogy aztán mikor véget ér a beszélgetés, hónapokig vagy évekig bennem marad hogy kinek mekkora marhaságot mondtam.

Ez alapjában véve normális, (szerintem nem azért is kérdezem meg) vagy tényleg én vagyok ennyire nyomorult? Jó hát mondjuk tudom hogy kicsit zizi vagyok na de hogy ennyire....

Vagy lehet hogy csak izgulok és azért beszélek marhaságokat? De az is gáz nem, ha valaki egy tök normális nála 2X 3X idősebb emberrel beszélget és izgul? (Mhhh milyen jól elbeszélgetek magammal :D (Y) ). Na de szóval lényeg ami lényeg le lehet erről szokni vagy lehet ink. nem szólok senkihez és megvan oldva. Vagy lehet hogy a korral jár.... az is lehet nem?

Na mind1 ha vki járt már így vagy hasonló helyzetben van egy két jó tanács elkélne.

Am azért teszem fel ezt a kérdést mert szeretném ha az emberek "igazából megismernének" viszont így inkább csak egy bolondot látnak bennem akit jobb elkerülni és nem azt aki igazából vagyok.

A válaszokat előre is köszi (de gonosz választ azért annyira ne ha kérhetem, mármint értitek mire gondolok, nincs kedvem most azon is rágódni köszönöm!).

Am 16L.



2014. dec. 18. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm a segítséget, de azt hiszem rajtam már semmi sem segít. Asszem fogyibb vagyok mint gondoltam :D. Ma voltam szerepelni és egész jól sikerült, mindenki agyon dicsért hogy milyen jó volt és elszomorodtam attól hogy megdicsértek. Asszem erre szokják mondani hogy agybaj nagy baj. Hogy ezt megint hogy hoztam össze nem tudom. Nahát... új embereket megismerve összevissza beszélek, szerencsétlenkedek,rám jön tőle az 5 perc és olyan marhaságokat mondok hogy az valami csodálatos, ha megdicsérnek elszomorodom tőle, lazán elbeszélgetek fűvel, fával, kerítéssel, kismadárral meg ami éppen az utamba akad (mindezt hangosan), egyik pillanatban még nevetek nagyon jó kedvem van elszórakozok bármivel és aztán bumm beüt a gikszer és mint akinek most halt meg egy ismerőse, barátja. És még sorolhatnám mikre vagyok képes. Mhh sztem nekem érdekes életem lesz.
2014. dec. 19. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs, nem kell elszomorodni. Nem tudom honnan vették ezt a tourette szindrómát, meg hogy hívd a lelki segélyt.

Kb minden tini akinek van egy kis agya és enyhe szájmenése, ilyen mint te. Keress intelligenciában hozzád illő társaságot, meg fogsz lepődni, hogy ők is mennyire hasonló cipőben járnak.

El se tudod képzelni, hány ember égette már be magát azzal, hogy sületlenséget mondott, miközben épp valami okosat akart... Aggodalomra semmi ok!

Ne gondold hogy defektes vagy, mert emiatt szorongsz ha valakivel beszélgetni kell. Látod, a szereplés is jól ment! Tök normális vagy, ezt tudatosítsd. Nem kell lebecsülni magad.

2014. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm, igyekezni fogok! :)
2014. dec. 19. 21:23
 14/16 anonim ***** válasza:

"Elolvasod a kérdésem és a válaszokat?"

Én speciel most elolvastam az első beírások nagy részét a linkelt kérdésednél, és írtam rá az előbb, tehát

dec 20

-án, 11:10-kor, ha érdekel.


Esetleg a kedves kérdező is talál benne ötleteket, merre tovább...

2014. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az a komment -ha figyelmesen olvassa az ember- úgy kezdődött, hogy


pusztán kisebbrendűségi érzéstől akár esetleg a tourette-ig bármi lehetséges okként,


és úgy fejeződött be, hogy ilyen kevésből csak találgatni lehet, túl kevés a leírásban a konkrétum.


EZ UTÁN kezdett el a kedves kérdező végre konkrétabbakat írni, valamint továbbiakat. Tehát az a komment egyrészt megalapozott az addigiakra nézve, másrészt hatásos is volt egyben, arra nézve, hogy konkrétumokat is, és továbbiakat is közöljön a kérdező, így aki később érkezett ide írni, annak már emiatt a beírás miatt könnyebb dolga volt!

2014. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!