Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés mit jelenthet?

Ez a viselkedés mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ha valakit utáltok, vagy közömbös a számotokra, akkor azt hogy szoktátok kimutatni? Én elég fura helyzetbe keveredtem, mivel az "adott személy", kicsit furán viselkedik velem. Szóval elég sokat néz, meg a közelembe próbál lenni, ilyenek.. Csinálhatja azért mert mondjuk utál? Ti szoktátok ezt csinálni azzal, akit nem bírtok?

2014. dec. 19. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg. Akkor nézek valakit sokszor és akkor próbálok a közelébe lenni ha kedvelem. :)
2014. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azta ez nagy volt... háát te mennyit tudsz az emberekről?

Mert ez inkább kapcsolat teremtés...sőt ha túlzásba viszi akkor szépen szólva nyalizás.

2014. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# nyalizás? látásból ismerjük egymást.. a nyalizás nálam nem ezt jelentené... amúgy azért kérdeztem így, hogy utálatra, mivel néha meg olyan mintha észre se venne. Szóval emiatt a kettős dolog miatt gondolom, hogy esetleg valaki így "mutatja ki", hogy mondjuk közömbös neki a másik
2014. dec. 19. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább bejössz neki? Beszéltetek egyáltalán valaha is?
2014. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kocuska ***** válasza:
valószínüleg bejössz neki csak félénk a lány/fiú ezért van az hogy folyaatosn próbál közeledben lenni csk hogy lásson . Viszont amikpr ránézel akkor "megszeppen" mert félénk lány/fiú. Azt mondom kerülj közelebb hozzá, a barátnöm is ilyen volt kezdetben. Könnyen utánaolvashatsz a neten mr. google segítségével :)
2014. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kocuska ***** válasza:

[link]


Azért tesz úgy néha mint ha nem is látna mert "túl közel" kerültél hozzá. Csak át kell törni ezt a "védelmét".

2014. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen :) Viszont itt azt hogy érted, hogy "túl közel kerültem hozzá", illetve ezt a védelem dolgot?
2015. jan. 1. 15:00
 8/8 Kocuska ***** válasza:
zavarba jön elöször ha közelítesz hozzá. a lényeg az hogy a kezdeti félénkségét el kell tüntetni de erre is van sok online anyag :) googliba "how to approach a shy girl" :)
2015. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!