Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy közöljem vele, hogy ez...

Hogy közöljem vele, hogy ez nekem nagyon fáj, rosszul esik?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, új ismerettség (internetes). Felkeltem a figyelmét, ő is az enyém, beszélgetés etc. Míg el nem jutottunk oda, hogy akkor nézzük meg egymást kamerán. Nagyon be volt indulva, és kínkeservesen rávett, hogy mutassak magamból valamit, én hülye meg mutattam is, persze még az egészséges határokon belül.

Azóta talán 1x beszéltünk, és el is tűnt. Én mertem remélni mást is azért, de semmi.

Egy undorító eszköznek érzem magam, kihasználva :( így olyan mintha úgymond megkapott volna, és kuka, jöhet a következő. Sajnos ezzel nem számoltam.

Nekem ez iszonyatosan a lelkembe gázolt, nem szokásom ilyeneket csinálni, és szeretném a tudtára adni, hogyan tegyem ezt meg?


L/23



2014. nov. 22. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar nem kell vele sehogy kozolni, mivel eltunt mint a kamfor :)
2014. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért szeretném valahogy a tudtára adni
2014. nov. 22. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nagyon jól tudja, de sz*rik rá. :(
2014. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudná? nem hinném :/

nem akarok megváltoztatni senkit, de nem akarom hogy másokkal is elkövesse ezt. Csak nem tudom hogy foglaljam a gondolataim épkézláb mondatba.

2014. nov. 22. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nőlj fel!
2014. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy ez köcsögség volt.

Mit képzel magáról..

Ne mondd neki lelkizve mert azzal csak magad alázod meg.

2014. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!