Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszok/ fiatal felnőttek!...

Kamaszok/ fiatal felnőttek! Hány évesen kezdtetek disco-ba járni, vagy összeülni (ha nem is inni) beszélgetni? És lázadni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tinidiszkóba járni 13 évesen, lázadni 16 évesen :)
2014. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Diszkóban nem voltam soha és nem is fogok menni (nem tudom, hogy tudja valaki élvezni azt az üvöltő zenét), összeülni beszélgetni: először idén (elsős vagyok egyetemen).

19F

2014. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 évesen. Bár discoba soha nem fogok menni.
2014. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 évesen már bejártam a konyhába szürcsölgetni. :D Aztán elkezdtem keményen inni. :D Na jó nyilván nem... Kb. 14-15 évesen az olyan ált. 7-8. Discoba asszem 16, de azóta se túlsokszor.
2014. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
diszkóba 17 évesen.
2014. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose lázadtam, discoztam, semmi ilyesmit se tettem és nem most fogom elkezdeni. Van jobb dolgom is és volt is: Tényleg élni.
2014. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar a lázadás. Ha az indokolatlan lobbanékonyságot és az egészvilágellenemvan gondolkodást, akkor 11 évesen, egyébként a szüleim ellen pl soha nem lázadtam, jó gyerek vagyok a mai napig:) Disco és társai 17 évesen, de nem túl nagy gyakorisággal. 18/L
2015. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!