Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 16 éves lányod...

Elengednéd a 16 éves lányod diszkóba/házibuliba/kocsmába haverjaival, akik között idősebbek is vannak? És mit gondoltok erről úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok,ha el lehet érni és fel tudom én is hívni őket akkor a városon belül többnyire el szoktak engedni és nem kötik ki hogy pl egyre haza kell érnem.

Szóval csak arra vagyok kiváncsi másoknál hogy megy ez,és mit gondoltok arról aki elmegy ilyen helyekre?



2014. szept. 6. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

én azt mondanám,10nél nem maradhatna tovább,de ha belegondolok,basszus,én simán kiszöktem otthonról ennyi idősen,mert nem engedtek el. :\

nem tudom,mi lenne az aranyközépút

2014. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
El, de tudni akarom, hogy hova megy és kivel. És ha továbbmennek máshova, akkor írjon egy sms-t, hogy hova mennek.
2014. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
16 évesen diszkóba nem, kocsmába, házibuliba alkalmanként, mondjuk két havonta egyszer, és tudjam hova megy, kikkel, és megbeszélt időre legyen itthon.
2014. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-2ig mehetek házibuliba, de apukám értem jön (szerencsére van benne annyi jó érzés, hogy a szomszéd utcában vesz fel) és mindig tudniuk kell hol vagyok és kikkel. Kocsmázni max 11ig, és nem jöhetek haza egyedül, de mindig van valaki, akinek épp erre van dolga. Persze ez addig működik, amíg normális időben és állapotban érek haza, és havonta olyan kétszer. Amikor egyszer valamit nagyon elcsesztem és háromszor hánytam a buliban egyszer meg a kocsi mellé itthon, akkor egy hónapig nem mentem sehova, és nem is akartam, nagyon rosszul éreztem magam miatta. Azóta nem fordult elő ilyen, rájöttem, hogy éhgyomorra inni nem a llegjobb ötlet :)

17/L

2014. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem elengedtek ennyi idősen, pedig 2 településsel arrébb volt a diszkó. Persze idősebbek is voltak velem, akiket ismert anyu.

De nagyon figyelj, mert manapság már több a partydrog...

2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem se szabják meg mikor hova mehetek és kivel, meg meddig. Ameddig jól tanulok, addig nem szólnak bele, magam oszthatom be a szabadidőm. Igaz hét közben suliidőben nem igen szoktam semerre menni, csak ritkán vásárolni, sétálni, buszozni egyet kikapcsolódásként. Viszont péntektől Vasárnapig kihasználom a hétvégét. Bulizunk is, vagy csak lógunk valamerre.
2014. szept. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
É 17 vagyok és elengednek, bár igaz hogy ott szokott lenni a bátyám vagy az unokatesóm, persze mindenki a saját haverjaival, de azért figyelnek rám. 3-4 év van köztünk.
2014. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én elengedném de csak addig ameddig nem lesz olyan hogy ne jön haza másnap reggelig.
2014. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem el szoktak engedni, de csak ha:

1. A legjobb barátom is jön, akiben feltétel nélkül bíznak és most 19 éves.

2. Tudják, hova és meddig megyek.

3. A társaságból legalább két ember számát megadom.

4. Nálam van a mobilom és fel van töltve.

16/l

2014. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 17/L vagyok és elvagyok engedve úgy 14-15 éves korom óta. Más kérdés,hogy diszkókat utálom,és 14 évesen ilyen 2 buliban voltam,de nem is volt rá igényem. Nem szabják meg hányra érek haza,csak előre kell szóljak h itthon alszom vagy másnál. És ha hívnak fel kell vegyem értelemszerűen. Volt már,hogy valahova nem engedtek el,de akkor azért mert valamit csináltam és büntetést kaptam.
2014. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!