Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mostani fiatal generáció...

A mostani fiatal generáció mennyi idős koráig jár diszkóba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
14-50- ig simán láthatsz embereket, főleg nőket.
2014. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Inkább 35
2014. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 walk w1th mee ***** válasza:
71%
figyelj egy ismerős anyja(a csávo 19éves) a discoban rázza magát hétvégente a srác meg támaszkodó szomorkódó (kill my mother) fejjel kint cigizik:DDDDDDD
2014. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
40-50
2014. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

én már 19évesen meguntam ... :D


22/f

2014. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
15-50ig lazán. Ma már nem a családról szól az élet, főleg a nőknek. Buli, pia, drogok, pénzes palik, ku rvulás. Sajnos ezt a világot éljük!
2014. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
6-snak teljesen igaza van...én 19-20 évesen rá untam..főleg mostani világban,amikor elmész egy diszkóba ott pattognak az ilyen 13-15évesek ak azt hiszik,hogy ők világ keményebb emberek(inkább gyerekek..23/F
2014. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

45/N

Folyamatosan ritkult, tizenévesen persze minden hétvégén menni akartam. 20-as éveim elején még el-el mentem, havonta-kéthavonta kb. 24-25 éves koromig. Aztán a 20-as éveim második felében mér csak olyan évi max 1 valami alkalom amikor úgy jött ki.

Egész 30-35 között talán még volt 1-2 alkalom összesen.

Azóta nem jártam. El sem tudnám képzelni hogy szombat éjszaka/este ezért felöltözzek a filmnézés helyett. Persze szórakozni eljárunk, van helyette wellness hétvége, baráti kerti parti, éttermi vacsora, vagy beülünk valahová, de az a tipikus disco kínzás lenne nekem.

2014. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Igazából?

13-16-ig: Kemények vagyunk, anyutól kért kétezresből vegyünk 1 cigit mer az menő meg egy sört mert az is, egy doboztól 3-an beállunk.


16-19 pasik: DUGJUNK MEG VALAKIT AZ SE BAJ HA LÁNY.

16-19 csajok: Az milyen kocsival jött? És amaz? Szerinted jól állnak anyagilag? Tényleg? Akkor megyek rámászok.


19-25: Párok, akik itt teszik próbára párkapcsolatuk erejét, ha éjfélig ugyan azzal mentek akivel jöttek, akkor együtt maradnak. Ha nem, akkor megy a diszkó előtti "miazanyádvanmegb*szlakg*ci gyerekihenagyerekina"


25 fölötti pasik: Sziglik, mennek felszedni valami egyéjszakást.

25 fölötti csajok, ismét csak a pénz pénz.


40 felettiek csak züllenek.


Ma este hárman is belémkötöttek, (szabadjon megjegyeznem, 20 vagyok, a kötekedős kemény legények 15 körül lehettek) szóval nekem ennyi volt. Már régóta kezdem érezni, hogy nem az mint régen... de nekem ennyi elég volt. Nem kell betört orr, monoklis szempár, rendőrségi ügy, bíróság, esetleg elzárás.


Sajnos itt tartunk.

2014. nov. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Változó, sok tényezőtől függ.


Ha van olyan baráti társaság, ahol sokan szeretik egy kis tánccal kipárologtatni az alkoholt, akkor nagyjából az egyetemista (ill. e híján középsulis) évek végéig gyakran előfordul az emberek nagy része diszkókban. De ha valaki egyedülálló marad 30-35 éves koráig, akkor jellemzően ebben a periódusban is el-eljárogat. De ez persze nagyon egyénfüggő, van, aki már az általános iskolai tornatermi buliknál ráun az egészre.

Függ még a kínálattól is. Ha a közelben kevés a diszkó, akkor ott nem lesz korcsoportonként külön kedvenc hely és tényleg frusztráló lehet egy érett 30-asnak egy rakat málészájú 15 évessel súrlódni a tánctéren.

2014. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!