Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben változhat az életem 3...

Miben változhat az életem 3 éven belül?

Figyelt kérdés
Most 10.-es vagyok 16 éves és fiú. 182 centi 76 kg. Barna haj, kék szem :) (hajam hullik, de még csak a halántékomnál látszik :D) Milyen életem lehet majd 18 évesen? Nagyon várom, bár a távolabbi, pl 35 év az már nagyon érdekel. Anyukám addigra sajnos nem lesz, mert szegény beteg, és az apukám is 60 fölött van. Gimibe járok :) Milyen lehet majd az élet? :) Szeretek szórakozni, de nem járok sehova sem. kicsit szabályosabb életet élek. Tehát ha elmegyek időre kell jönnöm és be is tartom, stb.. Nem vagyunk egyáltalán gazdagok, de a szegénység.. hát éppen hogy nem vagyunk szegények, de napról-napra élünk. Én örülök ennek az életnek akkor is, ha nem tapasztalhatok olyan dolgokat mint a többiek, persze azért barátnőm van meg stb. :)

2014. dec. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ha most elkezdesz ökölvívó edzésre járni,akkor 3 év múlva heti 4-5 edzés mellett lehetsz egy elég kemény verekedő.

vagyis komoly hatalom birtokosává válhatsz ennyi idő alatt és minden társaságban tisztelettel fognak bánni veled emiatt.

2014. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet de inkább itthon boxolok a homokoszsákkal :D
2014. dec. 19. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit csak a testi ereje miatt "tisztelnek" az nem nagy dicsőség, kedves első. Persze a sportteljesítmény, az tisztelni való, de bármilyen sportágra igaz.


Szerintem jó a hozzáállásod, kérdező, és nem is kell mindenben a többieket utánozni.

Hogy milyen leszel 3 év múlva, az csakis rajtad múlik. Hogy milyen AKARSZ lenni. Ne ragadj le felszínes apróságoknál, mint a legújabb divat meg kütyük hajszolása. Attól nem lesz senki jobb ember, hogy ájfónja van. Legyél kreatív, és jószívű másokkal, kedves és megbízható barát és gyereke a szüleidnek. Legyél céltudatos, élj a lehetőséggel ha új és izgalmas dolgokat tanulhatsz. Válassz egy szakmát ami érdekel és szeretni fogod. Ha örömmel végzed, az százszor többet ér, mint bármilyen magas fizetés.

Mosolyogj, a többi megy magától...

2014. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi 2. :) Igaz, nem ragaszkodom a vadi új cuccokhoz. Inkább a pc játékok érdekelnek, mert azokat letöltöm ingyen és nekem szinte bármi megy rajta (nem tudom miért, állítólag jó a épem) :D Más hobbim nincs.. sajnos a barátaim nem igazán szeretnek, de ha érdekel leírhatom azt is :)
2014. dec. 19. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

az ökölvívás pont,hogy nem a testi erőről szól kedves 2. hanem több fontos képesség megszerzéséről.

pl technika,taktika,állóképesség,küzdelmi rutin és mentális erő.

a testi erő önmagában valóban nem túl hasznos.

az meg ,hogy otthon ütnéd a boxzsákot kérdező alapjaiban elhibázott ötlet.

először meg kell tanulni ütni edzésen,edzőtől,majd rutint szerezni benne szintén edzői felügyelet mellett és amikor már ért hozzá az ember utána juthat el oda,hogy önállóan gyakoroljon otthon egyedül.

2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi első, de engem ez nem hat meg, hiszen ebből jobb életet nem szerzek sem pedig új barátokat. Esetleg edzőtársakat :)
2014. dec. 19. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem megfelelően fogalmaztam, de úgy értettem, hogy "kemény verekedő"-vé és a "komoly hatalom" birtokosává válni, nem éppen a sport célja. De amint látjuk, a kérdezőt nem is igazán izgatja.


Kérdező, írj a barátaiddal való kapcsolatodról is, ha úgy tartja kedved...

A pc játék jó időtöltés, csak ne foglalja le minden idődet. Én is szeretek játszani nő létemre:)

2014. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!