Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Változhat még az életem?

Változhat még az életem?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, egyszeruen nincsenek barataim. Nem jarok bulizni nem cigizek nem iszok, sportolok, szeretem a rockot meg a slager zeneket, szeretek filmeket nezni, fotozni. Utalom a focit. Kulfoldon elek, nem beszelem az itteni nyelvet, igy az ismerkedes is nehez, ugy erzem magam mintha Kinaban lennek. Korulottem levo emberek akikkel joban vagyok leneznek, nem tisztelnek, mert meg nem volt baratnom, persze tanacsokat mind tolem kernek..

En elfogadok mindenkit olyannak amilyen, nyitott vagyok mindenre, szeretetre vágyok, tiszteletre, megbecsulesre, cserebe ugyan ezt tudom kinálni én is. Úgy néz ki a mai fiatalságnak ez már böven kevés.

18/F


2014. aug. 7. 04:47
 1/7 gömbicica ***** válasza:

a barátok jó ha vannak, de nem feltétele a boldog életnek.

az, hogy nem jársz bulizni nemm iszok, ........ sportolsz, film,zene,zen.... ez mind jó :_) nincs Veled semmi baj!!!

MOndhatni, a hiba nem a Te készülékedben van :-)

A nyelv csak Rád ragad előbb utóbb. De miért is mentél külföldre, ha nem birod a nyelvet? ha az ember kint él, akkor meg egy idő után egyszerüen megtanulja.

(ismerősöm ment ki fikarcnyi nyelvtudás nélkül, ma már életszerüen kint él, beszélni a nyelvet, két gyereke is van.

Ne változtass semmit. akire szükséged van, lesz, HOzzád fogja az utja vezetni :-) és forditva is igaz.

2014. aug. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj külföldiekkel, ök beszélnek angolul, nem kell tudni pont az adott ország nyelvét. Plusz ök is hasonló cipöben járnak, mint te. Keress programokat, jár el nyelvkurzusra (így két legyet ütsz egy csapásra).
2014. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

If you stand for nothing you'll fall for everything...

Szerintem kezdd el megtanulni a külföldi nyelvet, mert beszéd nélkül nem fogsz tudni érvényesülni. Vannak dolgok amiket szeretsz, és vannak olyanok amit nem. Keress egy olyan embert akinek hasonló az ízlése. Ha bulizni nem szeretsz járj el olyan helyekre, ahol szívesen eltöltöd az időd.

Mi van akkor ha nem volt még barátnőd? Két opcióra gondolok... Vagy nagyon ronda vagy, vagy nem éred be a kis tömeggyártmányokkal, és valami normális lányra vársz. Szerintem ne törődj azokkal akik ezért lenéznek. Annyi ember van a világon.. Keress valaki mást, azokat meg hagyd ott a francba.

2014. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Angolul tudok, de itt mas nyelv van, nem akarom leirni. Nem koltoztem ki kulfoldre, alapbol ide szulettem. 18 eve elek itt, es meg mindig nem tanultam meg az itteni nyelvet. Magyar kozossegben nottem fel, a magyarokat itt utaljak, volt mar belole tobb problema is ha utcan magyarul beszeltem.
2014. aug. 7. 15:00
 5/7 Zsebvirág ***** válasza:
Ez vmelyik szomszédos ország lesz...
2014. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van tumblr-öd? Ha van, kérlek linked. Ha nincs, akkor szerintem nagyon jót tenne neked. Ha nem is segítene, legalább kiadhatnád magadból az érzéseidet, és nem kéne mindent magadban tartanod. Ha megfogadod a tanácsom, akkor kérlek linkeld. Aktív követőd lennék, és érdekel is, ami lejátszódik a fejedben :)
2014. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleg durva dolgok vannak a fejemben, nincs tumblr-em, ilyen dolgokat nem igazan szeretek megosztani, inkabb szegyellem.
2014. aug. 8. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!