Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki leveszi a...

Amikor valaki leveszi a cipőjét és a zokniját, ti megnézitek a lábát suttyomba (mármint odanéztek, amikor nem figyel, hogy hogy néz ki a lábfeje)?

Figyelt kérdés
Én régebben mindig ha valaki mezítláb volt akkor amikor senki se figyelt, ott ahol voltam, rápillantottam kíváncsiságból a lábfejére. Ezzel egyedül vagyok vagy Ti is csináltok ilyet?

2014. dec. 19. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
En csak a làb körmeit nezem meg, hogy mennyire apolt egy szemely!
2014. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert szerintem undorítóak a lábujjak xD Nyáron is igyekszem nem lefele nézni, ha megyek az utcán. A lakkozott lábkörmöktől meg konkrétan a gyomrom fordul föl.
2014. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem,mert szerintem is olyan ''undorító''vagy hogy mondjam.Bár én sem veszem le a zoknimat sehol,mert zavarban érzem úgy magam,pedig semmi fura nincs a lábamon,max otthon veszem le,de csak mikor alszom.Nyáron,nagyon melegben mondjuk balerinacipőt hordok,de teljesen nyitott cipőt sosem.
2014. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel, nem tartom fontosnak.
2014. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

se-ggeket meg combokat vádlikat szoktam nézegetni nyáron.

a lábfejek nem érdekelnek.

2014. dec. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egész lábát nézem, de a lábfejét különösen. Ez a lábfétis hatása. A legrosszabb, hogy egyiket sem érinthetem meg. Ilyen esetben mindig próbálok nem feltűnően, félszemmel odanézni.
2014. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen megnézem. Nem tudom miért, mert számomra a legtöbb láb furcsa. Nem azt mondom, hogy csúnya vagy taszító, de semmi szépet nem látok benne.
2014. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, megnézem, de csak ha nő az illető.
2015. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel senki lábfeje a világon.
2015. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!