Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jobban megnézitek azt az...

Ti jobban megnézitek azt az embert, akiről hallotattok már valamit, mint aki idegen?

Figyelt kérdés
Ha valaki mondott valamit egy emberről,utána te jobban megnézed,vagy csak rátekintesz mint a többi emberre aki elmegy melletted?
2013. máj. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobban megnézem. Meg szerintem mindenki. Ez a természetes. Ha valami jelentősebb dolgot hallottam róla, akkor általában arra is gondolok, hogy ha idegen lenne, vajon kinézném e belőle.
2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 22. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt nézem rajta, hogy tényleg megcsinálta-e azt, amit meséltek róla, és hogy akkor, a történetben hallva nem ilyennek képzeltem.
2013. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaa,igen akkor ez olyasféle emberi tulajdonság,hogyha valakiről hallunk valamit, azt az embert utánna jobban nézzük. Köszi:)
2013. máj. 23. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen esetben kíváncsi vagyok, hogy kinézném-e belőle, amit hallottam róla, főleg, ha érdekes dolgok voltak.
2013. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. máj. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!